Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
26
Cevap
822
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Cevap: En kaliteli ses sistemi (2. sayfa)

A AlkanExclusive
7 yıl (11858 mesaj)
Bang & Olufsen (BMW)
Meridian (Land Rover)
Burmester Audio (Mercedes)

Bu üç sistem ses kalitesi olarak çok çok üst seviyelerde. Benim kaliteli ses anlayışım, normal ses seviyesinde sesi ne kadar kaliteli aldığımdır. Tizlerde kristalize ses alıp alt perde bassları sorunsuz veren ve özellikle elektronik müzik dışındaki türlerde herbir enstrumanın sesini ne kadar kaliteli aldığım ilgilendiriyor beni.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


X xerker
7 yıl (507 mesaj)
Bang & Olufsen>Harman Kardon=bowers & wilkins > ve diğerleri


Bu mesaja 1 cevap geldi.

* ***Leopard***
7 yıl (9851 mesaj)
Harman Kardon< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


E Exxcrea
7 yıl (3010 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: xerker

Bang & Olufsen>Harman Kardon=bowers & wilkins > ve diğerleri

Kalite fiyatla eşit tutulamaz. Harman kardon normalde de orta seviye ses sistemleri üreten bir marka. Bowers & wilkins'i harman kardonla bir tutmak çok yanlış. Evinize 600 serisi bile almaya kalksanız (giriş seviyesi) 2 tower 1 center 2 rear'a 10 bin tl vermeniz lazım amfi hariç. CM serisi için 20 bin. 800 diamond lar için de amerikada 20 bin euro vermeniz lazım türkiyede 150 bine falan satıyolardı bir aralar şuanda bulamadım tam fiyat. (2 tane tower sadece.)

Normalde B&W, Focal , Klipsch , KEF , Dali , Monitor Audio , Sonus Faber ve unuttum birkaç marka Bang & Olufsen ve diğerlerinden çok daha kaliteli ses veren orta-high ve high end markarlardır. Bang & Olufsenin asıl amacı kaliteli ses veren tasarım ürünleri üretmektir ve kalite olarakta orta-high seviyesine anca gelebilmektedir.

Şuanakdar home theater ve audiophile agırlıklı sitede ( whathifi avsforums ) bang and olufsen urunun önerildiğini veya tavsiye edildiğini duymadım.Bu tarz şeylere önem veren insanlarında evine almadığı bir marka bang and olufsen. Benzeri fiyata çok daha kaliteli ses veren rakip kesinlikle var.

Araç kısmında da, Bang and olufsen 2 seviye uyguluyor genelde. (audilerde vs)

Meridian > Bang and olufsen = burmester =B&w > bose = harman kardon.
0 038poyraz
7 yıl (2309 mesaj)
Aracımdaki burmester harika< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A ANIL-D
7 yıl (1187 mesaj)
Ford focus sony< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


V vakitsiz61
7 yıl (1269 mesaj)
Nissan qashqai de bose ses sistemi var amfi + subwoofer< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.