Arama butonu
en iyi tyt biyoloji youtube kanalı hangisi?
 Sonuçları gör
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
6042
Tıklama
0
Öne Çıkarma
en iyi tyt biyoloji youtube kanalı hangisi?
İ
3 yıl
Er
Konu Sahibi

merhaba forum sakinleri,biyoloji temeli hiç olmayan bir ea öğrencisi olmamdan mütevellit muhatabım olan tyt biyoloji için sene boyu istikrarlı ve ciddi bir şekilde çalışmayı hedefliyorum.

youtube üzerinde sizin görüşünüzce temelim olmadığı da hesaba katılırsa (ki katılmalı mı o da ayrı bir konu,nasılsa sıfırdan konu anlatımı yapıyorlar)
en iyi/anlaşılır konu anlatımı yapan kanal hangisidir?

esasen aralarında çok büyük fark olmadığını,herhangi birisinden konuları dinlediğimde de kayda değer bir eksiklik hissetmeyeceğimi ve asıl mühim olanın benim çalışmam olacağını biliyorum fakat yine de sormak istedim.

“ders notları” “kendi soru bankam” furyası bu bahsi geçen kanallarda da mevcut,bu tarz ek kaynakları kullanıp tavsiye eden var mıdır?

bu alana çok aşina olmadığım halde forumda iyi olduğundan sıkça bahsedilen 345,biyotik,palme vb. yayınevlerinin tyt biyoloji soru bankaları daha iyi birer seçenek olacaktır diye düşünüyorum,yanılıyor muyum?

teşekkürler.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

İ
3 yıl
Er
Konu Sahibi

up< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

İ
3 yıl
Er
Konu Sahibi

fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

C
3 yıl
Er

Barış hoca biyolojiye bir bak derim hocam. Temeli olmayan için nasıldır bilmem ama bana kalırsa fazlasıyla iyi bir hoca. Anlatımı iyi gelmezse de senin biyolojin tavsiyemdir. Temeli olmayan için iyi olabilir. Ben hepsini denedim ama en iyisi Barış hoca gibi geldi. Geçen sene de onu kullandım biyolojide sıkıntım olmadı.G
3 yıl
Er

fundamentals denemiştim, kalıtım hakkında bir halt anlamadım. aynı konuyu selin hocadan dinledim ve çözemediğim soru çok nadir çıkıyor. ikisinin de ders notları kitabı var, selin hocanın ders notlarını daha çok beğendim. tavsiye ederim< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

D
3 yıl
Er

Cicibiyoloji tyt ayt tek atar< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.