Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
6041
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Elyafı nerede bulabilirim?
A
15 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

creative 4400 ses sisteminin yanlışlıkla bugün bas ayarlama potunu kırdım hadi onu yapayım derken içini elyafla kaplamak geldi aklıma peki nereden bulabilirim ?

bir sorum daha olucak bir ses yalıtım malzemesi daha kullanılıyor ses stüdyolarında ve subwooferların içini kaplamak için adı yalıtım süngeri diye geçiyor sanırım sizce hangisi daha performanslı olur?

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >P
15 yıl
Binbaşı

Yapı marketlerde veya çevrende yorgan dikip satan bir dükkan varsa bulabilirsin. Elyaf sesi toklaştırabilir fakat ne kadar koyacağını iyi ayarlaman lazım, tersi durumda bir çok frekansı sönümlendirebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 22 Şubat 2009; 16:41:26 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
N
15 yıl
Yarbay

Kabin boyutu çok büyük olmadığı sürece sesi ve kabinin akustiğine olumsuz etki yapar sizin sete olumlu etkisi olmaz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
K
15 yıl
Yarbay

beyaz sünger senin kabine daha uygun olur ufak bir ses farkı olabilir oda lak lak sesini bi oranda kesilebilir ama öyle bariz fark olmaz kabinin ufak olması nedeni ile..


Bu mesaja 1 cevap geldi.
G
15 yıl
Yarbay

kabin subwoofere göre büyük ise daha fazlamı elyaf koymak gerekir?Elimde büyük bir kabin var.hava portuda çok büyük.Kabini en performanslı sekilde kullanmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum.Banada birfikir verin arkadaşlar


Bu mesaja 1 cevap geldi.
A
15 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

sağolun yorumlar için bulamadım çevremde zaten koymaktan vazgeçtimDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.