Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ekranlı oto teyp video output çıkışından görüntü nasıl alınır.

K kemal tanıl Konu Sahibi
12 ay (3 mesaj)
Herkese iyi günler dilerim.
benim Mp5 4.1 ekranlı oto teyibinin arkasında olan rca dişi ' video aut 'çıkışına rca uzatma kablosu ile televizyonun rca av video girişine taktım görüntü alamadım .Video aut çıkışına easycap taktıp tabletin usb girişine bağlayıp denedim (tak çalıştır olan)yine görüntü alamadım görüntü almam için ne yapmam lazım video in kamera taktımmı teyp ekrandan görüntü alıyorum ama video out dan görüntü çıkışı alamıyorum nasıl bir yol izlemeliyim.(video out teyip arkasındaki yukarıda ortadaki sarı rca dişi çıkış)
< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal tanıl -- 7 Şubat 2021; 17:58:55 >


K kemal tanıl Konu Sahibi
12 ay (3 mesaj)
ürün adı mp5 3006 yazarsanız sorunumu üst ortadaki sarı renk rca video çıkışından çözemediğim video out çıkışı ile ilgili görüntü alamadığım soru sorduğum mp5 radyo teybi internette veya youtubede görebilirsiniz.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal tanıl -- 7 Şubat 2021; 17:58:0 >


K kemal tanıl Konu Sahibi
12 ay (3 mesaj)
sorunu çözdüm yardımcı olmak için yazıyorum usb den video oynatınca ekrana dokununca video out yazısı çıkıyor oraya tıklayınca video görüntüsünü dışarı veriyor.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.