Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
7
Cevap
856
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ekran kartı sorunu mu?
H
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Merhaba;Packard bell i3-370m 3gb ddr3 ram ati radeon hd5650 ekran kartı Win7 ultimate 32bit kurulu. pes12 vs. oynarken 1maçtan sonra çok kasılmalar başlıyor grafikleri düşürdüm en düşükte bile yine aynı. Ekran kartı driver güncelledim, dx güncelledim, bu sorun genelde tüm oyunlarda oluyor. ekran kartı ile ilgili bi problem olabilir mi yoksa format atarken eksik bişiler olmuş olabilir mi çünkü PB driver cd'si vermedi sitesinden indirip kurdum vs. Tavsiyesi olan arkadaşlar yardım edebilir mi?P
11 yıl
Yarbay

Merhaba,

Oyunun istemiş olduğu sistem gereksinimleri bilmediğim için yetersiz yada yeterli bir donanıma sahip olduğunu yazamıyacağım..

Lakin ilk olarak ekran kartı driverini tamamen sistemden kaldırıp, ekran kartı üretici web adresinden güncel olan driveri indirip kurabilirsin.

Sistem yük altındayken "Everest ultimate" adlı program ile sıcaklıkları kontrol edebilirsin ve bu sıcaklıkları buraya aktarırsan daha kapsamlı yardımcı olmaya çalışırım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

teşekkürler deneyip yazacağım.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

BilgiAlanı Değer
Algılayıcı Özellikleri
Algılayıcı Türü CPU, HDD, ACPI, Intel GMCH
GPU Algılayıcı Türü Diode (ATI-Diode)

Sıcaklıklar
CPU 86 °C (187 °F)
CPU #1 / Çekirdek #1 72 °C (162 °F)
CPU #1 / Çekirdek #2 72 °C (162 °F)
GMCH 13 °C (55 °F)
GPU dioda 74 °C (165 °F)
WDC WD5000BEVT-22A0RT0 55 °C (131 °F)

Soğutucu Fanlar
Grafik İşlemci (GPU) 30%

hafif kasmaya başladığında bu değerleri verdi ancak paneli kontrol ettiğimde zaman zaman bundan daha fazla ısındığını söyleyebilirim. işlemci ile ilgili olabilir diye duydum garanti devam ediyor yetkili servise götürmeli miyim? Tekrar teşekkürler


Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

H
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

P
11 yıl
Yarbay

Tekrar dan merhaba,

Isı durumu yüksek, garantili olduğu için hiç bir işlem yapamıyorsunuz malesef. Servisine vermek en doğrusu olacaktır sizin için.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
11 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

teşekkürler servis yolu gözüktü demek hayırlısı.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.