Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
134
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Ekran kartı mining

G guven35 Konu Sahibi
3 yıl (520 mesaj)
Merhaba.
Şimdiye kadar hiç mining yapmadım. Bana yardımcı olacak birileri var mı acaba?
1- On board ekran kartlı AMD FM2+ 8 GB RAM sistem ile mining yapabilir miyim? PC çalışırken boş durmasın diye denemek istiyorum.
2- i3 işlemci + 2 GB 128 bit amd ekran kartlı 8 GB RAM'li Laptop ile yapabilir miyim?
3- 6 adet RX 550 4 GB 128 Bit ekran kartıyla mining nasıl olur? Ne kadar kar edilebilir?
P pij harvey
3 yıl (158 mesaj)
Merhaba,

Rx 550 ile kart başına -şu an itibariyle- aylık maksimum 25 USD kazanırsınız. Kartların bios'unu modladığınızı ve hız aşırtma ile kullandığınızı varsayıyorum. Elektrik faturasını ise hesaptan ayrıca düşeceksiniz.

Her şeyden önce etraflıca bilgi sahibi olmadan da bu işlere başlamayın. En azından bu soruları sormayacak kadar bilgi toplamanız lazım. Ve olay sadece kar/zarar hesabı yapmaktan ibaret değil. Hem kartların stabil çalışmasını sağlamak hem de güç kaynağı bağlantılarını güvenli bir şekilde yapacak kadar bilginizin olması lazım. Fişe taktım, o kendi kazıyor lafları çok doğru değil.
B Bay Robot
3 yıl (2602 mesaj)
Araştırma yapmalısınız yoksa zarar edersiniz. Sıradan bir bilgisayarla yapmanız elektrik faturanızın kazandığınızdan fazla gelmesine neden olucaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.