Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
EDS den park cezasına hangi yolla itiraz edebilirim?

A Avianca787 Konu Sahibi
7 ay (688 mesaj)
Merhabalar,
Park halindeyken eds den ceza gelmiş. Genelde aynı yere park ederdim ama ilk defa ceza geldi. Bunun için itiraz edeceğim.
Önce cezayı ödemem gerek sanırım.
*UYAP dan mı itiraz etmeliyim yoksa adliyeye mi gitmem gerekiyor?
*Ödemiş olduğum cezanın dekontunu götürmeye gerek var mı?Genelde aynı yere parketmeniz eğer orada park yasak ise sürekli park edebileceğiniz anlamına gelmez.Daha önce ceza yemedim bu sebeple buna itiraz etmek istiyorum demenizin hiçbir hü...
Yoruma Git
Yorumun Devamı ex_silver - 7 ay +4

E ex_silver
7 ay (4551 mesaj)
Genelde aynı yere parketmeniz eğer orada park yasak ise sürekli park edebileceğiniz anlamına gelmez.Daha önce ceza yemedim bu sebeple buna itiraz etmek istiyorum demenizin hiçbir hükmü olamaz.

Tabi bunlar park yasağı olması halinde geçerli.Park yasağı yoksa ya da park yasağı sayılabilecek yerlere park etmediyseniz itiraz edebilirsiniz.
C Cellestin
7 ay (165 mesaj)
Neye istinaden itiraz edeceksiniz? EDS'ye itirazın kabul edileceğini zannetmiyorum hele ki park yasağı olan bir yere parketmişseniz.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


C cormen
7 ay (5442 mesaj)
quote:

Önce cezayı ödemem gerek sanırım.


Bu şehir efsanesi hala son sürat yaşamaya devam ediyor.
S SYE35
7 ay (5116 mesaj)
EDS cezalarında itirazı kabul ettikleri tek bir durum var, o da plakanın yanlış okunması ve başka aracın cezasının size yazılması. Sistemi kurduysalar park yasak tabelasını da koymuşlardır diye tahmin ediyorum. Onun dışında boşuna vakit harcamayın.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.