Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
78
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Yönlendirici seçenekleri hakkında soru
F
7 ay
Er
Konu Sahibi

Yakınsama planım için kilitlenme dönemini tamamladım. Şimdi değiştirebileceğim yeni bir yönlendirici almayı planlıyorum. Böylece tekrar hem 2.4g hem de 5g bağlantılara sahip olabiliyorum.

Marka/model önerilerinizi rica ediyorum. Yine de uygun fiyatlı olmalı. Çoğu zaman interneti kullanan tek kişi benim, bazen ziyarete geldiklerinde wifime bağlanan 1-2 kişi oluyor. Sadece iş ve hafif oyun için kullanıyorum. Bir Echo dot'um, dizüstü bilgisayarlarım, ps4'üm ve ona bağlanan televizyonların yanı sıra birkaç ampul ve aydınlatma armatürüm var. Birisi yönlendirici önerebilir mi? Mevcut yakınsama yönlendiricisi bir Huawei echolife EG8145V5'tir.

Ne satın alacağıma dair hiçbir fikrim yok. Başka hangi bilgileri sağlayabileceğimi bilmiyorum, sadece sor. Yardımı takdir ediyorum.


https://clearclouddns.com/192-168-1-1/


https://1921681001.one/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi filhalbate -- 8 Ocak 2024; 16:24:43 >

T
7 ay
Yarbay

google çeviriyi kullanmayan biri olsa olsa ya uzakdoğulu ya da uzaylıdır.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.