1. sayfa
yok. ben dandik ingilizcemle zorlanmadan bitirdim temel şeyleri öğretiyor sadece. |
yok. ben dandik ingilizcemle zorlanmadan bitirdim temel şeyleri öğretiyor sadece. |
hiç bir şey öğrenemezsin. bu kadarda açık söylüyorum. karşına bir ingiliz gelse, ne dediğini anlayamazsın. hadi aksini iddaa eden varsa gelsin bakayım. duolingoyla olacak iş değil, adam gibi niyetin varsa kursuna gidersin. |
ingilizle konuşmak zor çok akıcı konuşuyorlar haliyle gel gelelim kurslar yds için hiçbir işe yaramıyor |
Temel bilgileri oğretiyor o konuşmak ve söylenileni anlamak için pratik lazım |
Kursta hiçbir şey öğrenilmez ingilizce öğrenilmesi imkansızdır diyorlar? Onlara göre illa yurt dışı şartmış? |
Ağacı bitirdim sonra tekrar falan edeceksin alışacaksın ben ocaktan beri kullanıyom sanırım seviye kitapları var ing seviyene göre hikaye kitapları onlardan alabilirsin robinson cruse falan |
B2 - C1 seviye arasına gelinir. Ayrıca writing kısımlarında konuşmalara aşina oluyorsun. Tam öğrenmek istiyorum dersen Amerika'ya gitmen lazım, tam pratiklik açısından. |
Hiç bir faydasını görmedim. Yabancı diziler ingilizce için iyi oluyor. |
Kurs veya duolingo olsun farketmez. Bunlarla sadece temelleri, kuralları, edat, bağlaç, cümle kurma gibi şeyleri öğrenirsin. Önemli olan ingilizceyi sürekli kullanarak kelime haznesini genişletmek, kelimeleri sesli okuyarak telafuzu geliştirmek felan gerek. Çeviri yapmanın katkısı olur. Normal düz bir yazı olsun veya film dizi farketmez. |
Kurs da duolingo da aynı işin laciverti. Her ikisinde de B3'e kadar gelirsin. Devamı için sürekli İngilizce kullanman lazım. |
1. sayfa
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >