Kullanıcı Adı:
Şifre:
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dünyanın en büyük dolandırıcılık ve saadet zinciri sistemi olan dijital para sistemine hoş geldiniz

A
ahmetkep
geçen hafta (4453 mesaj)
Bir yıldır dijital para sisteminin içerisindeyim. Gördüklerimi ve düşüncelerimi bir videoda paylaştım.
Açıkçası bu videoyu burada paylaşarak bir çok kişiyi karşıma alacağımı biliyorum. Amacım kavga etmek değil. Düzeyli bir tartışma ortamı yakalamak ve tüm düşüncelerin paylaşılması. İyi seyirler.
https://www.youtube.com/watch?v=xhO83eT0aDo&t=1s
V
Villentretenmerth
geçen hafta (178 mesaj)
Tartışma yaratıp, aynı düşüncede olanların desteğini alıp ilgi çekmek için Ruhi Çenetvari uyduruk bir video yapmışsın. Video boyunca gözlerimden yaşlar gelene kadar güldüm, saol. Onun dışında söyleyeceğim şey basit: “Doğal seçilim”. Bitcoin’i 20 k + $ seviyelerinden aldığında görüşmek üzere. Pump ve FOMO ile, öpüldün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A
ahmetkep
geçen hafta (4453 mesaj)
Doğruyu söylemek gerekirse bu cevap karşısında şok oldum. Videodaki her ifade her kelime boş değil, gerçekler. Nasıl bir Dünyan var nasıl bir bakış açısı var da böyle yazabiliyorsun anlam veremedim. Mantıklı gelmeyen ifadeleri söyle açıklamasını yapayım. Buradayım !
Adama bak len iki dakikada bizi fomo yaptı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetkep -- 10 Ocak 2019; 11:41:12 >


J
Judoo
3 gün (2899 mesaj)
Saadet zinciri ile balon kavramları farklıdır.
Bende kripto para sisteminin balon sistemi olduğunu düşünüyorum.Hollanda da ki lale soğanı olayı ile çok benzer.İnsanlar bir maddeye bir değer yüklüyor bu değer aşırı fazla olmaya başladığında insanlar bunun bu kadar değerli olamayacağını düşünüyor ve bum tıpkı şu an ki bitcoin olayı gibi.