Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
393
Tıklama
0
Öne Çıkarma
DTS desteği ile mkv izleyebilirmiyim?

M macro73 Konu Sahibi
12 yıl (183 mesaj)
selamlar, elimde sony DAV-DZ110 Ev Sinema Sistemi var, samsung b650 lcd tv den harddiskim aracılığıyla mkv filmleri DTS desteği ile izleyemiyorum ( ac3 formatına çevirip izleyebiliyorum), elimdeki ses sistemine ait speakerları (sony DAV-DZ110 ) bir receiver aracılığıyla kullanırsam DTS i çözebilirmiyim? (elimdeki ev sinema sisteminin optik ses girişi yok, ancak tv de optik ses çıkışı mevcut) önereceğiniz uygun fiyatlı receiver var mı? cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
A AnGets
12 yıl (1624 mesaj)
arkadaşım B650 Tv ler ile DTS sesi ne Tv nin hoparlörlerinden alabilirsin, ne de Optik çıkıştan dışarıya verip başka bir cihaza çözdürebilirsin..Şuan ben dahil herkes Samsung un yayınlayacağı yeni firmware ile Tv kendi hoparlörlerinden ses vermese bile Optik çıkıştan Passthrough yapıp Sesi harici cihaza çözdürme update ini bekliyor..
M macro73 Konu Sahibi
12 yıl (183 mesaj)
Cevap için teşekkürler.
A AnGets
12 yıl (1624 mesaj)
önemli değil arkadaşım, amaç paylaşım olsun..
_ _AMADEUS_
12 yıl (3288 mesaj)
Aslında hiç onlarla uğraşmadan salona ufak bir htpc almak çok mantıklı,anakartta optik çıkış olan.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.