Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
4371
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Doğalgaz sobası ile ısınan var mı?
T
13 yıl
Yüzbaşı
Konu Sahibi

Arkadaşlar Doğalgaz sobası taktırmayı düşünüyorum bu sobaları kullanan memnun olan var mı ?R
13 yıl
Binbaşı

yakıt performans açısından evin yalıtım durumuna göre memnun demeyebilir ama evin metrekaresi fazla değilse yeterli gelir.Zaten bulunduğu odayı sıcacık yapar.1 sene kullandım memnundum.Tabi salondayken memnundum.Lavaboya mutfaga cıkmak eziyet oluyor sıcaklık farkındanK
13 yıl
Onbaşı

Selamlar. Değerli arkadaşım , doğalgaz sobası kombiden daha az gaz yakar.Bu nedenle tasarrufludur. 80 metreye kadar olan ortamlar için iyi bir soba seçilirse ve evin yalıtım durumu da iyi ise tasarruf açısından öneririm. Günümüzde artık hermetik sobalar kullanılmaktadır ve en büyüğü 11 KW 9.000 k.cal/h kapasiteye sahiptir. Bu sobaları piyasada 11.000 lik yada 12.000 lik diye çakıyolar. Buna dikkat ediniz.
Soba da bazı modeller fanlıdır . üretilen ısının ortama etkili bir şekilde yayılması açısından fan oldukça önemli bir özellik.Fanlı bir model tavsiye ederim.

70-80 metrelik evinin tamamını doğalgaz sobası ile ısıtan birçok müşterimi tanıyorum. Gayet memnunlar ve kombi kullanan komşularından daha az fatura ödüyorlar.

www.kombistanbul.comDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.