Snopy marka direksiyonum vardı ve bu direksiyonu PS3'e bağladığımda ekranda herhangi bir hareket olmuyordu. oyunda da çalışmıyordu. halbuki ps3 uyumluydu. herhalde ben beceremedim dedim ve üstünde de pek durmadım. şimdi yeni direksiyon almayı düşünüyorum ancak bu da ps4'e uyumsuzluk yapar diye korkuyorum.
direksiyonları ps4'e bağlamak nasıl oluyor? yani usb'yi bağladıktan sonra direk onu makine tanıyor mu ya da herhangi bir ayar yapmamız gerekiyor mu bunu öğrenmek istiyorum.
çünkü gidip 300-500 tl verip sonra elimde patlasın istemiyorum aksesuar. herkes kullanıyor gerçi görüyorum ama nasıl oluyor?
direksiyonları ps4'e bağlamak nasıl oluyor? yani usb'yi bağladıktan sonra direk onu makine tanıyor mu ya da herhangi bir ayar yapmamız gerekiyor mu bunu öğrenmek istiyorum.
çünkü gidip 300-500 tl verip sonra elimde patlasın istemiyorum aksesuar. herkes kullanıyor gerçi görüyorum ama nasıl oluyor?