Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
1113
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Digital Ocean 27.5 Dolar Çekmiş
B
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Selamlar,
Digital Ocean'ın öğrenciler için verdiği 50 dolarlık promosyonu kullanıyordum. Otomatik ödemedeydi, kredi kartını silemiyordum. Sonra dedim günü gelince silerim. Bugün farkettim ki son 2 aydır aylık 13.88 dolar çekmiş.
Müşteri hizmetleriyle konuşuyorum, ilk başta yapabileceğimiz bir şey yok dediler, server ram ve depo işgal ettiniz dediler.
Kredi Kartı ödeme itirazı falan yapsam olur mu? Son ödeme 3 Nisanda alınmış. Ne yapmalıyım yardım lütfen.
Yok yere 250 liram gitti.L
3 yıl
Yarbay

Hocam gerekli yerlere itirazını iletmissin sonuç alamazsan yapacak birşey yok itiraz içinde süre var tabiki. Sanal kart kullanmani tavsiye ederim< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

F
3 yıl
Teğmen

Konuyu hortlatmış olacağım ama olur da gören olur diye şöyle bir tavsiyede bulunayım: Bu tür kart bilgisi girilerek bir hediyeyi kullanacaksanız mutlaka sanal kart kullanın. Bazen 1TL ya da $1 çekip geri iade etmek istiyorlar kart gerçek mi değil mi diye bunun için de karta 10 TL bir limit koyuyoruz. Sonra sanal kartı hem internet alışverişine kapatıyoruz hem de limitini 0 TL yapıyoruz.

< Resime gitmek için tıklayın >
Burada görüldüğü üzere Amazon bana 4 günde bir kartından para çekemedik ama kullanmaya devam ediyorsun tarzı ağlandıkları bir uyarı maili gönderiyorlar


Bu mesaja 1 cevap geldi.
B
3 yıl
Teğmen
Konu Sahibi

Digital ocean müşteri hizmetleriyle güç bela geri ödemeyi alabildim. Çok kibar çok yardımsever davdandılar, en son dedim tamam vermicekler, teşekkür ettim bıraktım. Sonra anket yollamışlar maile, oraya biraz bişeyler yazdım. Tekrar bir çalışan maille döndü, yatırdık dedi.
Kullanmamışsınız ama sistemi kiraladığınız için yapçak bir şey yok demişlerdi başta.

Sanal kart bu arada en mantıklısı, eskiden çok kullanmıyordum son aylarda her şeyi sanaldan alıyorum.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @furkanorta00
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.