Seneye büyük ihtimalle kadroda olacak oyunculardan 8 tanesi(Dzemaili, Podolski, Koray, Sinan, Wesley, Yasin, Hakan, Tarık) Almanca biliyor.
Alman bir hoca ve 1-2 Alman oyuncu transferiyle takımda bir Almanya havası estirebiliriz. Zico'nun Fenerbahçesinde Brezilyalıların yaptığı gibi. Sizce nasıl olur?
Favre o açıdan harika olabilirdi gelseydi ama olmadı maalesef. Var mı uygun, getirebileceğimiz bir Alman hoca? Felix Magath haberleri çıktı bir dönem, kariyeri düşüşte bir hoca. Aklıma gelen bir başkası; Almanca bilen bir Türk, Murat Yakın. Basel döneminde baya sükse yapmıştı.
Galatasaray'ı Galatasaray yapan, Türk futbolunda çığır açan, Terim'i ve Denizliyi bizzat yetiştiren, bu toprakların gördüğü en iyi futbol adamı Jupp Derwall olsun, Gerets olsun, Feldkamp olsun, Hollman olsun; Alman hocalar genelde başarılı oldu. Çare Alman disiplini bence
Kesinlikle Almanya ve Kuzey Avrupa ülkelerinden transferler yapılmalı, hoca da oyuncuların saygı duyacağı biri olmalı, yabancı olacaksa da mutlaka yerli, ligi ve futbolcuları bilen bir veya iki yardımcı verilmeli yanına. Hasan Şaş, Ümit Davala gibi.
Ben Türkiye'ye gelip başarısız olan Alman hatırlamıyorum. Podolski ve Gomez geldiğinde bitikti ikiside aday kadroya çağrıldı.
Kesinlikle Almanya ve Kuzey Avrupa ülkelerinden transferler yapılmalı, hoca da oyuncuların saygı duyacağı biri olmalı, yabancı olacaksa da mutlaka yerli, ligi ve futbolcuları bilen bir veya iki yardımcı verilmeli yanına. Hasan Şaş, Ümit Davala gibi.
Ben Türkiye'ye gelip başarısız olan Alman hatırlamıyorum. Podolski ve Gomez geldiğinde bitikti ikiside aday kadroya çağrıldı.
Seneye büyük ihtimalle kadroda olacak oyunculardan 8 tanesi(Dzemaili, Podolski, Koray, Sinan, Wesley, Yasin, Hakan, Tarık) Almanca biliyor.
Alman bir hoca ve 1-2 Alman oyuncu transferiyle takımda bir Almanya havası estirebiliriz. Zico'nun Fenerbahçesinde Brezilyalıların yaptığı gibi. Sizce nasıl olur?
Favre o açıdan harika olabilirdi gelseydi ama olmadı maalesef. Var mı uygun, getirebileceğimiz bir Alman hoca? Felix Magath haberleri çıktı bir dönem, kariyeri düşüşte bir hoca. Aklıma gelen bir başkası; Almanca bilen bir Türk, Murat Yakın. Basel döneminde baya sükse yapmıştı.
Galatasaray'ı Galatasaray yapan, Türk futbolunda çığır açan, Terim'i ve Denizliyi bizzat yetiştiren, bu toprakların gördüğü en iyi futbol adamı Jupp Derwall olsun, Gerets olsun, Feldkamp olsun, Hollman olsun; Alman hocalar genelde başarılı oldu. Çare Alman disiplini bence