Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
875
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dershane Senedinin İptali
D
10 yıl
Çavuş
Konu Sahibi

İyi günler,

Fen Bilimleri'ne gidiyorum ancak çeşitli sebepler dolayısıyla dershaneden ayrılmak istiyorum.Veli olarak M.E.B.'de öğretmen olan kuzenim görülüyor.Geçen hafta gitmiş konuşmuş,başka ülkeye gidecekler demiş ama o ülkede okuyacağıma dair belge istemişler.Lakin öyle bir durum gerçekte söz konusu değil.Derslere de giremiyorum çok fazla.Genelde kaçırıyorum ilk dersleri, 40 küsür ders devamsızlığım var.Biraz baktım sözleşme iptali için,ödeme zorluğuna dair belge,sağlık sorunu varsa rapor,yer değişikliği için belge falan istiyorlar.Ancak bunların hiç biri yok.
Daha öncesinde şube değiştirmek için ne yapmam gerektiğini sormuştum,bana dilekçe yaz,kabul edilirse naklin yapılır ancak ücret buraya göre daha yüksek dendi.Ben de dilekçe yazıp nakil istesem sonra diğer dershanenin istediği fiyatı yüksek bulduğumu söylesem dershaneyle ilişkim kesilir mi yoksa eski dershaneye tekrar gitmek zorunda mı kalırım?

Arkadaşlar,konu biraz acil.Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.Bir de bu nakil dilekçesinin bir örneği var mı?Ne yazayım dilekçeye?B
10 yıl
Binbaşı

sağlık raporu almak en kolayı, eğer doktor tanıdığın varsa. Eğer fiyatı yüksek bulursan eski dershanede devam edersin.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.