Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
1160
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Demsa Group hakkında, Çalışmak isteyenlere Önemli Bilgi

E emre5kala Konu Sahibi
7 yıl (3 mesaj)
Merhaba;

Sizlere Bugün Demsa Group Hakkında Detaylı olumlu olumsuz tüm bilgileri Müşteri bilgisi ile anlatacağım. Çocuklarınız ya da siz çalışmak için arandığınızda bu yazıyı mutlaka okuyunuz. Demsa Group ya da Demsa Grup :)

1. Demsa Group Aile şirketidir, kurumsal falan değildir. ( Cengiz ve Demet Sabancı )
2. Maaş ödemesi zamanında yatar ama az yatar :) ( özellikle genç ve ihtiyac sahibi profiller belirlenir )

Not : İnsan kaynakları Personeli Face hesabında bizzat demişti.. Ya çok zengin ya da çok ihtiyaç sahibi arıyoruz, çünkü para az veriyoruz :)

3. Mağazalar da Satın alırken süper iade alırken maalesef personelin aylık cirosundan düştüğü için hiç bir personel iade almaya yanaşmaz.

Not : Çok yüksek prim tavan limitleri vardır, o yüzden personel maalesef yıllarda prim alamaz, ama çalışır :)

4. Mağaza tarafı çok acımasız, personel vardiyaları düşük, ve Müdürler sanırım Aile şirketinin akrabaları, o yüzden şuçlu da olsa mağaza müdürü kalır, alt taraftaki personel Tazminatsız gönderilir.

4. Fiyatlar Çok çok yüksek sadece Zengin kesime ve Paraya ihtiyacı olmayan tarafa satış yapmak isterler. Tüm ürünler Çin üretimi ve Yüksek Kar marjları ile satış yapılmakta.

5. Merkez çalışanları bazı arkadaşlarımdan duyduğum duyum ile özellikle inançsızdır. Ateist olmasına İK tarafından özen gösterili-lir. Çalışanların çok çok büyük bir kısmı İnançsız . Özellikle Hükümet ile ilgili çalışanlar arasında bolca ağır küfürler duyabilirsiniz %95 :) Rahatsız da değilim ama :) Bunu neden yazdım, özellikle Namaz kılan ve Dini bütün kesim boşuna uğraşmasın ya da rengini belli etmesin.


O yüzden Hep bolca işci ararlar :)

İlan< Resime gitmek için tıklayın >DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.