Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Darkest Dungeon ll (2021) [ANA KONU]

E EnergyHill Konu Sahibi
geçen ay (3349 mesaj)
EPİC GAMES EXCLUSİVE
https://www.epicgames.com/store/tr/p/darkest-dungeon-2

https://www.youtube.com/watch?v=Kxom3MTlODI
Oyun Erken erişim olarak çıkış yaptı.Konu Güncellenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 27 Ekim 2021; 16:36:55 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: AdoringC canerx1234
geçen ay (2604 mesaj)
Hiçbir zaman Steam e gelmeyecek mi?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


M Murat.92
geçen ay (505 mesaj)
Gerçidiğim 11 saatte bana ilk oyunun tadını vermedi.

Tamamlayabildiğim bir run sonunda sanki hiç bişey yapmamışım gibi sadece levelim yükseldi. Zaten tamamlayamasam da levelim ilerleyişime göre yükseliyor. Level yükseldikçe de daha üst seviye itemler drop olarak düşebiliyor ama satıcılarda görünce yine alamıyorsunuz çünkü daha pahalılar ve resource yetmiyor.

Aynı classtan 2 karakter kullanamıyor olmak kötü olmuş. Hem kombinasyon sayısını hem de takımın bi stile fokuslanmasını (bleed, blight gibi) zorlaştırıyor bu durum. Gerçi neye fokuslanacaksın, 4 kişilik takımla her çeşit dungeona giriyormuşsun gibi ilerliyorsun. Bi yerde efektif olan karakter öbür kısımda patates oluyor. İlk oyunda iskeletlere bleed vurmamayı seçebiliyordunuz, burada şanslıysanız seçeneklerden biri öyle olmaz da karakterleriniz işe yarar.

Karakterler arası ilişki olayı güzel olmuş ama çalışma şekli yine darkest dungeon standartlarında. İyi gidiyor derken bi anda herkes düşman oluyor stres yediği gibi.

İlk oyundaki base geliştirme olayı burada olmadığından her yeni runa başlarken daha önce yaptıklarımı tekrar edip daha efektif itemler bulma ve daha şanslı zarlar atma umuduyla amelelik yapıyor gibi hissediyorum. Kalıcı olan tek geliştirme karakterlerin açılan skilleri olmuş. Umarım oyunun son hali böyle kalmaz.

İlk oyunda 200+ saat gömmüş biri olarak aradığınız oyunun bu olmadığını söyleyebilirim. Hatayla slay the spire için devam oyunu yapmışlar yeni bişey yapmaya çalışırken. Bu haliyle tavsiye etmiyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.