Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
130
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Dağ simülasyonu Mountain, 21 Haziran'da PC ve iOS'a gelecek

E
ekrem71 Konu Sahibi
6 yıl (25845 mesaj)
Her filminin özellikle video oyun sahnelerinin yapımcısı olarak bilinen David OReilly, ilginç bir oynanışa sahip Mountain adlı yapımını 21 Haziran tarihinde PC ve iOS için indirmeye sunacağını duyurdu.
Bir takım öğretilerden ilham aldığı belirtilen oyunda bir dağ simülasyonunu yönetiyoruz. Oyunun başlangıcında psikolojik olarak anlam ifade eden bazı duygusal sorular soruluyor ve elde edilen cevaplarla bir dağ oluşturuluyor. Sonrasında bu dağ üzerinde gerçek hayattaki gibi yaşam formları izlenebiliyor.
Dağı sağa veya sola çevirebilirken, zamanla gelişimini görebiliyorsunuz. Burada göreviniz sadece dağı izlemek. Dağ yaklaşık 50 saat boyunca simüle ediliyor ve sonra yok oluyor. Oyun 2TL fiyat etiketine sahip olacak. 

 

 
G
Ghost Juba
6 yıl (17 mesaj)
Değişik bir fikir gerçekten fakat anlamadığım konu dağı yarattıktan sonra sadece bakacak mıyız? Kim 50 saat oturup bir dağa bakar ki .


Bu mesaja 1 cevap geldi.

F
fukox
6 yıl (5040 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Juba

Değişik bir fikir gerçekten fakat anlamadığım konu dağı yarattıktan sonra sadece bakacak mıyız? Kim 50 saat oturup bir dağa bakar ki .

50 saat bakan olursa direk bakırköy'e bilet ayarlıyormuş firma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


B
BARIŞ55
6 yıl (2093 mesaj)
Kırılırsa bakarım.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.