Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
3
Cevap
2297
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Curved Monitör Alınır Mı?
R
3 yıl
Er
Konu Sahibi

21" 75 Hz bir monitör kullanıyorum. Hem daha yüksek bir Hz'e hem de nispeten daha büyük bir monitöre geçmek istiyorum ancak bütçe biraz kısıtlı.
İnternette dolaşırken Curved monitörlerin standart monitörlere nazaran daha ucuz olduğunu farkettim. Bilgisayarı genellikle SP oyunlar oynamak, dizi-film izlemek, çeviri yapmak ve nadiren de olsa kod yazmak için kullanıyorum. Sizce Curved bu konularda ihtiyaçlarımı karşılar mı? Aksi halde 2.ele yönelmeyi düşünüyorum.

Almayı düşündüğüm model:
https://www.trendyol.com/samsung/lc24rg50fqmxuf-24-144hz-4ms-display-hdmi-full-hd-freesync-curved-gaming-monitor-siyah-p-6026879?boutiqueId=574268&merchantId=105919G
3 yıl
Yüzbaşı

24" 27" cueves monitör almanın bir anlamı yok. Curved monitörün amacı zaten kullanıcının bakış açısını çevrelemek 32" altında curved ekran almak mantıksızdır, amacına tam hizmet edemez o boyutlarda bir ekran ile. Ayrıca curved monitörler daha ucuz demişsin alakasız bir yorum olmuş, monitörün fiyatını belirleyen kıvrımlı olmasının dışında bir çok etken var panel türü, yenileme hızı, tepki süresi vs. Curved alacaksan 32" altında almanın bir manası yok yani kısaca.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
R
3 yıl
Er
Konu Sahibi

quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BED3C3818

24" 27" cueves monitör almanın bir anlamı yok. Curved monitörün amacı zaten kullanıcının bakış açısını çevrelemek 32" altında curved ekran almak mantıksızdır, amacına tam hizmet edemez o boyutlarda bir ekran ile. Ayrıca curved monitörler daha ucuz demişsin alakasız bir yorum olmuş, monitörün fiyatını belirleyen kıvrımlı olmasının dışında bir çok etken var panel türü, yenileme hızı, tepki süresi vs. Curved alacaksan 32" altında almanın bir manası yok yani kısaca.
Anladım hocam. Teşekkür ederim.S
3 yıl
Çavuş

Aynı fiyata 1ms tepkime süresine sahip monitör alabiliyorsun.


https://www.trendyol.com/viewsonic/viewsonic-vx2458-p-mhd-23-6-1ms-144hz-fhd-hdmi-dp-p-73648120DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.