Biz hep savaşmak zorundayız, hep bir şeylere dayanmak zorundayız, hep yıkılmayan, eğilmeyen olmak zorundayız. Bir tane ömrümüz var, ölene kadar vaz geçmemek zorundayız. Karşı cinse olan derin kırgınlığım bana devam etme gücü veriyor. Onlar için hayat kolay. Olmadığını söyleyen kız ya şımarıktır ya da aklından zoru vardır kendi zorlaştırıyordur. Hele türkiye gibi bir ülkede kız olmak daha kolay, çocukların özellikle de kızların el bebek gül bebek yetiştirildiği bir yer...
Her şeye rağmen iyi ki erkeğim diyorum. Tabi bazı tabuların gevşemesini ben de isterdim...
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wwwwwww1 -- 3 Nisan 2024; 18:7:4 >