Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
CryptoTab Tarayıcısını Kullanarak Mining ile BTC (Bitcoin) Kazanmak - Günlük Kullanım

L LordHuGo Konu Sahibi
geçen hafta (2 mesaj)
Merhaba arkadaşlar.


< Resime gitmek için tıklayın >

(CryptoTab Browser - Hafif, hızlı ve kazmak için hazır!)


Bu tarayıcı (CryptoTab Browser) çok dikkatimi çekti biraz inceledim ve araştırdım milyonlarca kullanıcısı olduğunu ve tarayıcıda vakit geçirdikçe bitcoin kazandırdığını öğrendim. Yalnız kazandırıyor dediğime bakmayın, ben gün içinde yaklaşık 1500 ile 3000 h/s hızında kullanıyorum işlemciyi arada dinlendirmek için . Bu yüzden günde 10-12 kuruş falan geliyordur diye düşünüyorum. Daha yüksek hızlara çıkıp daha çok bitcoin kazmak, mining yapmak isterseniz hızlandırmalar yapabilirsiniz belli ücretler karşılığında fakat işlemci/ram kullanımı normal seviyenin üstünde olacağından elektrik masrafı da bir miktar yüksek gelecektir. Yani elektrik masrafı olacağından karda olamayabilirsiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >(CryptoTab Browser - Hafif, hızlı ve kazmak için hazır!)Peki pc açık, kazım yapıyor fakat elektrik masrafından dolayı kar değil zararda bile oluyorsak bu sistemin faydası ne?


< Resime gitmek için tıklayın >

-Şöyle ki bu sistemin asıl kazanç getirecek olayı derinlikli referans sistemi. Siz birilerini getiriyorsunuz onlar başka birilerini getiriyor. Ve bu derinlik arttıkça yapılan kazımlar yani kazancınız artıyor. Merak edenler araştırsın lütfen. CryptoTab Browser - Hafif, hızlı ve kazmak için hazır!Sormak istediğim: Sizin bu sistem hakkında düşünceniz nedir, siz de Google Chrome ile anlaşmalı bu sistemi kullanacak mısınız? Kullanacaksanız veya kullanmayacaksanız lütfen nedeniyle birlikte yazın, okumak isterim. Teşekkürler.

Herkese iyi formlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordHuGo -- 8 Nisan 2021; 7:17:33 >


L LordHuGo Konu Sahibi
geçen hafta (2 mesaj)
Bu korona günlerinde evde takılırken şu internetin nimetlerinden de yararlanalım dedim
varsa siz değerli okurların da düşünceleri olumlu / olumsuz yazabilirsiniz.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.