Merhabalar aklımda kısa bir film çekme planı var istanbulun en yogun semtlerini sokaklarını bu gunlerde bomboş oluşları dükkanların kapalı oluşları vs çekmek istiyorum. Geçenlerde bi ufak cıktım araba ile ama şuanlık 1 Dk Bir trailer tadında birşey yaptım. Sizce nereleri çekip eklememi istersiniz. İstanbul anadolu yakasında oturmaktayım.
Güzel olmuş eline sağlık beğendim.Sadece ben yanlış farketmediysem klise koymumuşsun ama bir camii de beklerdim yani iyi forumlar.
Tşkr ederim. Bu zaten bir trailer. Camii tabikide koyucam aklımda bir 2 buyuk Camimiz var Çamlıca camii Mimar sinan camii gibiyerleride çekip ekliceğim uzun versiyonuna.
Geçenlerde bi ufak cıktım araba ile ama şuanlık 1 Dk Bir trailer tadında birşey yaptım.
Sizce nereleri çekip eklememi istersiniz.
İstanbul anadolu yakasında oturmaktayım.
trailer ı aşşağıdan izleyebilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=7J0iBEjM5mA&t=1s
Abone Olursanız bitirdiğimde izleyebilirsiniz.
Tşkrler DH ailesi şimdiden.