Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
35
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Conax kart'ın Modul uyumu

A amonRa Konu Sahibi
4 yıl (2305 mesaj)
ydışında bir firmaya ait conax kart kullanıyoruz yerel yayınları izleyebilmek için. bunu izleyebilmek için mecburen conax çözen uydu alıcısı kullanıyoruz.ben bunu dahili uydu alıcısından izlemek istiyorum. TV'nin kendi yerine takabilmek için modul'e takmak gerekiyor ama bu kart'ın hangi modulle uyumlu olduğunu nasıl anlayabilirim ? tek tek modul temin edip deneme şansım yok denecek kadar az.
Yardımlarınızı bekliyorum.
A amonRa Konu Sahibi
4 yıl (2305 mesaj)
Yardımcı olacak kimse yok mu?< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


P plusnettr
4 yıl (1590 mesaj)
Kart modül eşleşmesi yaptılar ise başka bir cihazda çalışmaz. Teledünya için Tecnisat modülleri kullanıyorlar. Uyumlu olup olmadığı bilinmez.< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

A amonRa Konu Sahibi
4 yıl (2305 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: plusnettr

Kart modül eşleşmesi yaptılar ise başka bir cihazda çalışmaz. Teledünya için Tecnisat modülleri kullanıyorlar. Uyumlu olup olmadığı bilinmez.
kart modül eşleşmesi yaptıklarını inanmıyorum. çünkü düşündüğün kadar büyük bir firma değil. demem o ki sanmıyorum kart modül eşleşmei yapacaklarına. bu durumda alacağım herhangi bir conax modul olur mu ?DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.