Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
3
Cevap
184
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Compact Flash Card

C cumburlop Konu Sahibi
20 yıl (57 mesaj)
yaw su digital fotograf makinalarinda kullanilan cf kartlar var ya. baktim hepsiburada.com a sandisk fiyati digerlerinin neredeyse yarisi halbuki sandisk cok iyi diyolar. bu fiyat farki neden . farkli ürün degil ki (öyle miacaba ) 64 mb 38$ a gelirken casionun ki 286 $ a gelio. nedir bu...ben digital makineme hangi cf karti almaliyim.kodak inb ki ise 191$ .?!?!??
bu konuda bilgisi olan var mi ? simdiden tesekürler...
E emre46
20 yıl (163 mesaj)
selam
caiso ve kodak belki sadece kendi makinelerinde çalışacak flash card lar yapmış olmasınlar bu bir pzarlama stratejsi örn IBM yani belki bu nedenle pahalıdır
saygılar

AMD İS NUMBER ONE
A asistan
20 yıl (707 mesaj)
benim tahminim
TURANLI Elektronik Sandiskin distiribitörlüğünü yapmakta. Bundan solayı fiyat düşümü olduğunu tahmin ediyorum. Hatta Eylül ayında sandisk tanıtımında bulunup pazar düşüncelerini açıklamışlardı.
http://www.turanli.com.tr/sandisk/cmpflas2.asp
İstiyorsan bu linktende biraz incele

çalışan öğrenci muradına ermiş
www.donanimhaber.com
C cumburlop Konu Sahibi
20 yıl (57 mesaj)
mesajlar icin tesekkurler, galiba olay ultraolanlar ve olmayanlar olarak ayriliyor. link faydali oldu .tekrar tesekkurlerDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.