Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Çocuklar için İngilizce eğitim başlangıcı için tavsiyeleriniz

B Backspace7 Konu Sahibi
8 ay (3274 mesaj)
Arkadaslar merhaba
6 yaşında bir kızım var ve seneye 1. Sınıfa başlayacak. İngilizceyi temelden öğrenmesini istiyorum. Öğrenmenin yaşı yoksa bile ağaç yasken eğilirmiş sonuçta.

Sizce 7 yaşında bir cocuk icin başlangıç ve ilerlemesi nasıl bir Yol ile olmalı? Standart okulda ki eğitim ile bir şey olmadigini hepimiz zaten biliyoruz. Bu sebeple okul eğitimi dışında ingilizceyi iyi bir sekilde öğrenmeye baslayabilmesi icin özel ders mi alınmalı? Yoksa kurslara mi gönderilmeli? Veya sizce nasıl bir metod ile gidilmeli?

Sizlerden bu konuda özellikle bu isin eğitmenliğini yapan ve bu konularda tecrübesi olan arkadaşlarımızdan fikirlerini almak isterim.
Bu mesajda bahsedilenler: @rat.planet

H HRNclk777
7 ay (4331 mesaj)
Ben novakid alacağım,deneme dersi gayet başarılı idi.

https://www.novakid.com.tr/r/7r44

Eğer deneme dersine yolladığım linkten katilirsan bana ve sana da bonus verecek< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Y Yeşimevil
7 ay (1 mesaj)
Biz 6-7 aydır Cambly kids kullanıyoruz baya gelişim gösterdi. hiç bilmiyordu kızım İngilizceyi ama ona uygun bir ders programıyla başlattılar. Eğitmenlerin de hepsi ana dili ingilizce. diğer sitelerde ikinci dili ingilizce eğitmenleri ingilizceleri iyi diye eğitmen yapmışlar biz ondan cambly kidse baktık. şu an çok da memnunuz. baya da çekinmiştik nasıl öğrenir diye ama eğitmenler gerçekten inanılmaz ilgililer. keşke biz de çocukken öğrenebilseymişiz.
V volvoyenikullanıcı
2 ay (107 mesaj)
Merhaba, sıfırdan İngilizce öğrenmek ya da çocuğunuza öğretmek için İngilizce Rehberim isimli Youtube kanalıma bakabilirsiniz. Kanalda sıfırdan dil öğrenme konusunda oldukça fazla bilgi, tecrübe paylaşımı, öğrenci yorumları ve 300'den fazla İngilizce Ders videosu var. Özellikle 'Sıfırdan İleri Seviyeye İngilizce Cepte' serisi sayısız kelime, telaffuz ve grameri en kolay şekilde öğrenmek için çok faydalı. Videoları izlerken kelime, örnek cümle ve alıştırmaları dinledikten sonra not alın ve telaffuza dikkat ederek tekrarlayın. Sıfırdan İngilizce öğrenmek ya da kendini geliştirmek isteyenler için hazırlamış olduğum derslerde yeni kelimeler resimlerle destekleniyor ve bu nedenle çok akılda kalıcı. Ama verim almak ve İngilizce'yi gerçekten öğrenmek istiyorsanız kesinlikle bir kelime defteri tutmanızı, her kelime ve cümleyi dinledikten sonra 3 kez tekrar etmenizi tavsiye ederim. Başarılar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

S sabanoz
2 ay (896 mesaj)
Eba yabancı dil portali girin ingilizce ....elt team... Programi var ücretsiz indirin. Öğrenciler eba sifresiyle giriyor tablet yada bilgisayar indirin süper bir program.eger İngilizce öğretmen tanıdığınız varsa sifresiyle daha kapsamlisini inderebilirsin< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @volvoyenikullanıcı

P pcoyun
geçen ay (1436 mesaj)
6 yaşındaki yeğenime buddy'i aldım ve çok beğendi ama telefonda çok fazla cizgi filim izlediği için pek oyanayamıyor eğer çizgi filim izlemese çok şey öğrenirdi... Şimdi lingokids diye bir uygulama aldım ama buddy kadar beğenmediDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.