Arkadaşlar merhaba. Yedi yaşında bir kızım var. Ve bu videoların hepsinde kızım olacak. Ben arka fon gibi olacağım. Zaman zaman kızımla oyunlar oynayacak, yeni çıkan oyuncakları inceleyeceğiz. Bu tarz videolar çekeceğiz. Ancak isim konusunu tam oturtturamadım. Önerileriniz varsa sevinirim. Ben Eylül'ün Maceraları diye düşündüm. Emin olmak istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >