Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
863
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Chrome eklenti sorunu

C Creed_06 Konu Sahibi
9 yıl (188 mesaj)
Arkadaşlar selam son bir kaç haftadır chrome beta sürümlerinde eklentilerini yanlızca kendi web mağzasından yüklenmesine izin veriyor fakat kendi mağzası haricindeki eklentilerimi artık çalıştıramıyorum en baştada Premium Cookie Injector bununh bir yolu varmıdır acaba nasıl tekrar chrome a kendi eklentilerimi yükleyebilirim.
Birde hazır açmışken gene aynı şekilde son bir kaç haftadır yanlızca flash video ve oyunlarında seslerde sürekli takılma meydana geliyor bu sizdede yaşanıyormu acaba yoksa artık ses kartı beni değiştir sinyallerinimi veriyor acaba? (Windows u sil baştan yükledim sorun düzelmedi)
C Creed_06 Konu Sahibi
9 yıl (188 mesaj)
Hmm Sanırım Sorunun kaynağını keşfettim :) Şu an hiç ses takılması yok :) Chrome Beta sürümlere öylesine adapte olmuşumki hiç betadan kaynaklanacağı aklıma gelmemişti şimdi chrome normal son sürümü yükledim sıkıntı yok aynı şekilde eklenti sıkıntısıda gitti fakat, beta sürümündeki (yanlızca chrome veb mağzasından yükleme yapılabiliyor) bu sorun yeni gelecek sürümlere adapte olursa çok kötü :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.