Saçmaladın. Neymiş, bizi dikkate almayacakmış. Çok da umrumuzda sanki. Senin gibi önünü göremeyen biri bizi dikkate alsa ne olur almasa ne olur!!! ![]() ![]() Kendinizi bulunmaz Hint kumaşı satmaktan vazgeçin artık. Dışarıda yürüyen sıradan bi insandan farkınız yok. |
Konuyu açan kişiden ve onun kankilerinden izin belgesini göstermelerini istemiştim. Hala gösteremediler![]() |
Bak nasıl da işine gelen kısımlara yanıt veriyorsun. Halbuki fetö konusunda çok hiddetli çıkışmıştın. Hatta "kaç yaşındasın" falan diye sormuştun. Demek ki haksız olunca konuyu saptırmak gerekiyor bağlamdan. That's the akpli way. |
fetönün pkknın avukatlığını yapanlar çabuk unutuyor ne yaptıklarını kime destek kime avukat kiminle eylem yaptıklarını.![]() |
İçerdeki Demirtaş'ı çıkarmak için yırtınan ben değilim, sensin. Unuttun mu? Tipik chp li iste. Ne beklersin. İşine gelmeyince laf çeviriyor. |
Ben akpliler gibi desteklediğim partinin genel başkanını ilahlaştırmam birader. Nasıl Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olmasına karşı çıktıysam, selo hakkındaki söylemlere de aynı şekilde karşı çıktım. Ama yarın dem ve akp yakınlaşırsa (ki bugünden görülüyor bir hazırlık olduğu) sen en büyük dem partili olursun. Çünkü duruş gösterebilecek bir omurgaya sahip değilsiniz. İlahınız Tayyip ne derse siz ona göre yaşarsınız. |
Bak, tanımamışsın beni, işkembeden sallıyorsun. Kendinden olmayan herkesi aynı kefeye koyma huyunuz var bir de karşıdakinin omurgasını yorumluyorsun. Önce siz omurgalı olun da başkasının omurgasını sorgulamak sonraya kalsın. |
Aynen, çünkü sen benim içimi dışımı öğrenerek yapmıştın benim karakterim hakkındaki tüm analizlerini. Hadi ikile padişahının yanına doğru. |
Bi karar verin la hüdapar konusunun altında kürtçe eğitim falan geveliyorsunuz. Başka konuda ileri uç bordo klavye team oluyorsunuz. ![]() |
DH de ekşiden beter aktroll dolmuş girmeyeli. |
Bana fetöcü dediğin için bu mesajın yüzünden seni savcılığa şikayet edeceğim. |
Fetönün darbe yapabilecek güce akp hükümeti sayesinde eriştiğini inkâr etmeyeceksin diye umuyorum.
Bir de son olarak tüm akplilere seslenmek istiyorum. Eğer tekrar yorumumu okuyup anlamadan cevap yazarsanız sizi dikkate almayı bırakacağım. Biliyorum okumak çok kolay bir şey değil sizin için. Fakat isterseniz bölüm bölüm okuyun, aralarda gidip dışarı çıkın nefes alın falan. Çünkü benim yazdıklarımla çok alakasız, saçma sapan şeyler yazıyorsunuz. Tamam mı ballarım? Hadi iyi geceler size.
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı > Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @Öner