Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
446
Tıklama
0
Öne Çıkarma
CANVA PRO SATIŞ!
M
2 yıl
Er
Konu Sahibi

Premium şablonlar ile fikirlerinize ivme kazandırın
Ekibinizi birlikte çalışmaya davet ederek daha hızlı ve daha profesyonelce çalışın
Animasyon, ses ve videolarla tasarımları bir sonraki seviyeye taşıyın
Marka araçları ve ürünleri ile işletmenizi tanıtın
İçerik planlama ile desteklenen sosyal kampanyalarla kitlenize ulaşın
 
 
 
Kullanması Kolay
 
Adobe Photoshop gibi diğer araçların Canva'dan daha fazla düzenleme özelliği vardır, ancak yeni başlayan bir tasarımcı için kullanımı göz korkutucu ve sinir bozucu olabilir.
 
Canva, özellikle yeni başlayanlar veya yaratıcı bilgisi az olanlar için bence olmazsa olmaz bir araçtır. Öte yandan photoshop uzmanları bile hızlı ve basit tasarımlar için Canva'yı kullanıyor.
 
 
Tonlarca entegrasyon ve üçüncü taraf uygulama
 
Canva, sosyal medya ağları, bulut depolama hizmetleri, müzik barındırma siteleri, HubSpot gibi CRM platformları, düzenleme uzantıları ve daha fazlası dahil olmak üzere yüzlerce önde gelen platform ve üçüncü taraf programla entegredir.
 
Canva'nın diğer platformlarla entegrasyonu, fotoğraflarınızı paylaşmak veya tasarımlarınızı Dropbox'a kaydetmek gibi işlemleri tek bir tıklamayla yapmanızı sağlayarak size zaman kazandırır.
 
Çok sayıda önceden tasarlanmış şablon ve grafik
 
Canva, her tür malzeme için 420.000'den fazla önceden tasarlanmış şablona sahiptir ve bu önemli bir artıdır.
 
Yapmanız gereken tek şey, ister sosyal medya tasarımı, ister logo, sunum veya başka herhangi bir malzeme türü olsun, bir şablon seçmek ve ardından hayal gücünüzle üzerinde ince ayar yapmak.
 
Şablonlar cilalı ve uyarlanabilir. Fotoğrafları, renkleri ve yazı tiplerini kolayca değiştirebilir, ayrıca öğeler, simgeler ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz!
 
 
İşbirliği
 
Özellikle bir ekipte çalışanlar için Canva'yı kullanmanın avantajlarından biri, tasarımlar üzerinde gerçek zamanlı olarak işbirliği yapabilmeleridir; bu, herhangi bir projede akranlarla işbirliği yapmak için harika bir yöntemdir.
 
Davetiye göndermek basittir; tek ihtiyacınız olan kişinin e-posta adresi ve bir yönetici, ekip üyesi veya şablon tasarımcısı olarak tasarımlar üzerinde işbirliği yapma iznidir.
 
Milyonlarca fotoğraf ve grafiğe erişim
 
Canva, çarpıcı grafikler oluşturmanıza yardımcı olmak için hem ücretsiz hem de ücretli milyonlarca yüksek kaliteli resim sunar.
 
Profesyonel kullanıcı, indirilebilen ve her yerde kullanılabilen 75 milyonun üzerinde yüksek çözünürlüklü görüntüye, filme ve grafiğe erişebilir.
 
iStock, Getty Images veya diğerleri gibi pahalı stok üyelikleri için ödeme yapanlar için yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar elde etmek büyük bir avantajdır.


SADECE 10 TL!P
2 yıl
Çavuş

Canva PRO Ücretsiz değilmi zaten hocam? davetiye yolu ile ücretsiz olarak gruplara katılabiliyoruz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Premiumbird -- 8 Ağustos 2022; 16:20:19 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.
S
2 yıl
Çavuş

dostum ucretsiz nasil kullanabilirim acaba bilgi verebilir misin?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Premiumbird
L
2 yıl
Binbaşı

O nedir ?

Bir de
para mı
verecem ?P
2 yıl
Çavuş

S
2 yıl
Çavuş

Maalesef erisemedim sayfaya.
Bu mesajda bahsedilenler: @Premiumbird
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.