Konuyu hortlatmış gibi olmayayım ama 2021 başıdnan beri takip ettiğim bir proje. 9 Eylül'de önemli bir açıklama yapacaklarını duyurdular sanırım borsa listlenmesi olacak. Bizim millet ön yargılara meyilli olduğu için hemen yaftayı yapıştırdı şirkete ama ben çok önceden aldım bekliyorum. Bekelyen bir çok kişinin de güzel paralar kazanacağını düşünüyorum açıkçası. Elalem shit coin, poo coin, it coin çıkarırken bu adamlar en azından sektördeki açığa göre hareket edip para transferi yapabilme konusunda bir proje geliştirmişler... Bekleyip göreceğiz
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >