6 kişilik sınıflar 2-3 ayda bir sınav olup sınıf seviyesi değişiyor. 6 kişilik olduğu için sınıflar sayı çok fazla bu yıl 45 sayısal 25 eşit ağırlık sınıfı vardı. Eğitimi ve hocaları iyi bence, günde 8 ders varsa 2-3 tanesi soru çözümü ile geçiyor özgür bırakıyorlar yani öğrencileri. 2 Bina var biri fsmde bkm üstünde diğeri ise biraz daha aşağıda metro istasyonu önünde bağlarbaşıydı sanırsam. FSM binasında sadece mat ve geo dersleri var diğer binada tmler için edeb-sos sayısal için fen dersleri var 3 gün alan 2 gün mat dersleri var. Hafta sonu ders veya sınav yok deneme sınavları olduğun sınıfa göre ya perş yada cuma günü oluyor. Bu yıl virüs sebebiyle 3-4 ay boşa gitti ama online ders ve her gün online sınavla bir şeyler yapmaya çalıştılar çok yararlı olmasa da çabaladılar sonuçta yani tavsiye ederim başka sorun varsa yazabilirsin
Hocam okuldan mi bahsediyorsun dershaneden mi?Zira mezun degilsen okula gitmek bana daha mantıklı gibi geliyo.Dershane 10 15 civarı,okulda 20 civarı ama bu sene ne olur bilemem
Hocam bu sene istediğim sonuca ulaşamadım tek sıkıntım matematikti.Esit ağırlığım butun dil bilgisi konularım tam sosyal konularım tam matematik ve fen çalışacağım komple bu sene.Dershaneden bahsediyorum
< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >