tıp |
Üniversite bilemem de Elektrik-Elektronik,Malzeme ve Kimya mühendislikleri çok çekecektir |
Geçiş yapcan mı knk bi yerlere |
İÜC EEM |
MYP hakkını kullandın diyorlar gpa ile başvuru (EE 102 tanklemezse gpa'i) zorlucam odtüye, sinir bozucu. |
ceng zart zurt banko gerıleyecek, tip dis eem ilerleyecek, hatta yazilimin pek ugramayacagi(yakin zamanda) bolumler cikis yapacaktir. Belki hic beklemedigimiz bolumler ucabilir ya da kim bilir teknolojinin boyle hizli ilerlemesi bir cag baslatiyor. Belki de bu cagda olmak isteyenler yazilim bilgisayar bolumlerini yogun ilgi gosterebilir. |
Eğer itü-kktc bölümleri istanbulda eğitime devam ederse bu bölümler çok daha fazla yükselir. 25binle kapatan ücretli ceng bölümü 17 18bine inebilir mesela |
cevap belli. |
Tıp uçuk yükselecek |
Tıp düşer 😎👊 |
Seneye itü duim lobisi kuruyor muyuz ![]() |
12. Sınıf ve mezunlarla konuşuyorum bazen genel olarak iyi seviye de öğrenciler mühendislik istiyor İTÜ ODTÜ YTÜ gibi iyi üniversitelerde arada diş ve tıp duyuyorum ama çoğunluk mühendislik düşünüyor. Sağlıkta şiddet kısmı çok öğrenciler arasında geçmiyor ama eski saygınlığı kalmadığının farkındalar. Mühendislik yoluyla yurt dışı falan isteyen tipler genel kanı bu şekilde. Tıp çok oynamaz bence daha da düşmez. En son 28K ile falan alabilir. İTÜ ODTÜ temel mühler yükselebilir asıl tercih dönemi anlaşılır tabi |
Odtu stat 10k seneye 5k |
yeni açılan yapay zeka ile bölümler baya iyi yerde kapatacak |
bölüm olarak ne olur kestiremiyorum ama ostim teknikten beklentim yüksek |
DH forumlarında vakit geçirmekten keyif alıyor gibisin ancak giriş yapmadığını görüyoruz.![](https://img.donanimhaber.com/upfiles/smiley/clever.gif)
Üye Ol Şimdi DeğilÜye olduğunda özel mesaj gönderebilir, beğendiğin konuları favorilerine ekleyip takibe alabilir ve daha önce gezdiğin konulara hızlıca erişebilirsin.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bambayo -- 17 Mayıs 2024; 15:40:17 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >