Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bu Proje İçin Hangi Yazılımdan Yararlanabilirim?

R Rovaniemi Konu Sahibi
geçen hafta (407 mesaj)
Merhabalar.

İlköğretim öğrencileri için derslerde kullanmak amacıyla kendimce bir şeyler yapmak istiyorum. Fakat bu amaca hizmet edecek bir yazılım var mı bilmiyorum. Prezi adlı görsel sunum programında çeşitli akışlarda slaytlar yapabiliyorduk. Fakat benim istediğim şu şekilde bir sey:

Tarih veya mevsimler şeridi tarzı bir pano düşünün. Bunu görsel olarak sayfa sayfa şeklinde slayta aktarmak yerine doğrusal bir şekilde bir zaman çizelgesi oluşturarak bu zaman çizelgesi içine gerekli görülen olayları süreç içinde kronolojik olarak sıralamak istiyorum. Sonrasında süreç başından itibaren hazırlanan bu cizelgede öğrenci kronolojik sıraya göre, hangi zamanda olduğunu bilerek, yazılımı kullanmasını istiyorum(Yani bu tarih sürece içerinde ilerleyerek çalışmasını istiyorum).

Bu yapıda bir çalışma yapabilmek için herhangi bir yazılım mevcut mu acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


G Gökşen PASLI
geçen hafta (3951 mesaj)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.