Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
5
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bu gustavoyu bir tek ben mi görüyorum

J Jocker35 Konu Sahibi
geçen ay (1904 mesaj)
Bu adamın ilk geldigi zamanlarla hic alakasi yok şu anda .
Yabanci bir mehmet topala dönüştü. Mehmet topal bile arada ofansif oynardı. Topu al geriye ver .Crespo bile daha dun geldi ts maçında 10 kişi efsane top.oynadi.Takimin tüm dengesini bozuyor .Neden her maç ısrarla yazılıyor 11e aklim almiyor< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S Shieldwall
geçen ay (154 mesaj)
Çok doğru ilk geldiği zamanlar attığı uzun pasları ağzımız açık izliyorduk vay be kaliteli topçu geldi diye sonunda. Ne oldu ne bitti adam ileri pas atmaya korkar oldu. Önü boş olsa bile topu çekip yana dönüyor çok enteresan gerçekten Topal bile uzun top atıyor hala ileri..


Bu mesaja 1 cevap geldi.

J JeaLeusy
geçen ay (1704 mesaj)
Yana pas atması yetmiyor gibi adamın bide 5 saniye düşünme süresi var. Topu ayağına aldığında düşünüyor sonra yana oynuyor dün gene bi error verdi önünden kaçan adama atmadı düşünürken topu aldılar.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

J Jocker35 Konu Sahibi
geçen ay (1904 mesaj)
Dünkü o hareketi zaten çileden çıkardı beni.
Futbolun artik hızlı oyun olduğunu bilmeyen kalmadı. Bizimki utanmasa çay kahve isteyecek.Kadroya bile alınması şüpheli bu adamin< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @JeaLeusy

J Jocker35 Konu Sahibi
geçen ay (1904 mesaj)
Şut felan cekiyordu.Diyorduk bu takımda tek gustavo var diye.Bitik ya adam .
Diger leş ise Serdar dursun .
Bi futbolcu kazık yutmuş gibi top oynar mi ya
Ne hava topu alir ne çalım atabilir ne sut çekebilir bomboş bi topçu.Turkiye 2.liginde forma giyemez abartmıyorum
Aziz başkan bir kez daha haklı cikti< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @Shieldwall

M martax32
geçen ay (274 mesaj)
Türkiye'nin ekmeğini yiyip suyunu içen çarkın içinde buluyor kendini. Çok kaliteli ve formda olsa bile 6 ay sonra bakıyor burda işler öyle yürümüyor, düzene ayak uydurup dandirik antrenman sistemleri ve futbol anlayışı ile mehmet topalvarileşiyor işte. Adamın suçu yok. Hala karakterli bir oyuncu. Ayrıca 3 sezon takım olamayan bir takımın içinde. Yaşıda 35'e yaklaşmış olacak o kadar.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.