Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
2
Cevap
614
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Boyları farklı her birey için farklı Profil/Player oluşturmak gerekli mi?
H
5 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Başlıktan da anlaşılacağı üzere 1 profil oluşturup o profilde boyları farklı olan çocukların oynaması mümkün mü? Yoksa 3 yaşındaki bir çocuk ve 7 yaşındaki çocuk için farklı profiller oluşturmak mı gerekir?



G
5 yıl
Yarbay

tam olarak sorulan soruya cevap vermeden önce şunu söyleyeyim: her profilin kendi kayıt dosyası olacağı için evdeki her çocuğa ayrı profil oluşturmayı öneririm... bu sayede biri yokken diğeri kendi hesabıyla oyunları oynar, "vay ben buradaydım, ben bunu açtıydım, oyunda biriktirdiğim puanla şunu almış" kavgaları olmaz :)) ayrıca ebeveyn olarak da konsolda hesabınızın olması, satınalma tarzı işleri sadece ebeveyn hesabından yapmanız daha iyi olur...

soruya cevap ise: profil ile kinect arasında tam bir bağlantı yok... yani 1 hesap ile farklı boyutta insanlar oyun oynayabilir... ama spor oyunları bazen boy vs hesabı tuttuğundan kişilerin kendi profilleri olması daha iyi olur...


Bu mesaja 1 cevap geldi.
H
5 yıl
Binbaşı
Konu Sahibi

Dün ilk defa oynadım. Ben oyunun ilk aşamasını bitirir bitirmez anında Kinect önünden çekildim. 5 yaşındaki kızım geçti ve devam etti :) Yine de sormak istedim. Boy farkı olunca algılamada sorun olur mu acaba diye. Cevap için teşekkürler.




Bu mesajda bahsedilenler: @GCGorusu
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.