Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
190
Cevap
35050
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Cevap: BORSA İŞLEMLERİ İÇİN EN DÜŞÜK KOMİSYON ORANINA SAHİP ARACI KURUMLAR (10. sayfa)
P
3 ay
Onbaşı

Efendim ben 2022 yılından beri kullanıyorum. Gayet memnunum. Personel ilgili konusunda uzman


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Ahmet_Es
M
2 ay
Yüzbaşı

İşlemleri hızlı.Güzel aracı kurum
Bu mesajda bahsedilenler: @pasaoglu1
A
geçen ay
Er

Merhaba, acar menkulde suan ne kadar komisyon oranı var? Atmış olduğunu link hata veriyor da. Tekrar sormak istedim size.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Zaris
Z
geçen ay
Yarbay

Şuan benim komisyon oranım onbinde 2 ve hesap işletim ücreti ödemiyorum fakat yeni müşterilerden sene başından bu yana hesap işletim ücreti olarak 25 lira almaya başladılar.

Şuradan görebilirsiniz:
https://www.acar.com.tr/hizmetlerimiz/tarifelerimiz

Size sunulacak olan komisyon oranı muhtemelen pazarlık yapmanıza ve hacminizin ne kadar olacağına bağlı olacaktır. Ben eski müşterileri olduğumdan eskiden anlaştığımız ne ise o şekilde kaldı hizmet komisyonlarım.


Bu mesaja 2 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Arifbayram0638
A
geçen ay
Er

Önceki cevaplarınızda sabit olarak onbinde 2 demişsiniz komisyona. Hacimden bağımsız olarak herkese onbinde 2 demişsiniz. Şuan hala öyle midir? Bir bilginiz var mı? Hesap işletim ücreti hiç sıkıntı değil çok cuzi bir miktar benim için. Günlük en az 400-500 bin hacim yapmaktayım.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Zaris
Z
geçen ay
Yarbay

Hocam açıkçası size de onbinde 2 olarak yardımcı olurlar diye düşünüyorum çünkü öyle komisyon için müşteri üzecek bir yer değil. Bence size de aynı oranda yardımcı olurlar diye düşünüyorum.

Ben uzun vadeli yatırımcı olduğum halde yani hacim yapmadığım halde bu oranda yardımcı oldularsa size de günlük 500k hacimle seve seve yardımcı olurlar.

İsterseniz Pazartesi günü arayın hocam, ben size benimle ilgilenen müşteri temsilcisinin whatsapp numarasını atayım özelden direkt ona da yazabilirsiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Arifbayram0638
A
geçen ay
Er

Öncelikle ilgilendiğiniz ve cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Gece geç saatte rahatsızlık verdiğim için de kusura bakmayın. Anında cevap vermezsiniz diye düşünmüştüm Özelden mesaj kabul etmediğiniz için burdan teşekkür etmek istedim. Pazartesi ilk işim acar menkul ile iletişime geçmek olacak. Tekrar çok teşekkür ederim.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Zaris
Z
geçen ay
Yarbay

Rica ederim estağfurullah, evet özel mesajım kapalı yer yer sıkıntı yaşadım geçmişte ondan kapatmıştım uzun süredir. Bol kazançlar dilerim tekrar.
Bu mesajda bahsedilenler: @Arifbayram0638
F
geçen ay
Er

@
4 hafta
Yarbay

onbinde 2 viop için cok fazla hocam. onbinde 1 olanlara geçin derim.
Bu mesajda bahsedilenler: @Zaris
S
4 hafta
Yüzbaşı

Midas kullanan arkadaşlar,
uygulama nasıl, geliştirebildiler mi?
hala çökme oluyor mu?P
3 hafta
Çavuş

Burganbank , burgan yatırım pişmanlıktık arkadaşlar... eylül ayına kadar komisyon yok diye kampanya yapılıyor ama 2 gündür komisyon kesiliyor, bir güne yapacaz, yarın yapılacak, akşam yapıyoruz kurum mu merdiven altı işletme mi anlamadım...

Burgan trade uygulamasıda doğru dürüst net teknik bilgi paylaşılmıyor, bir çok bilgiyi uygulama içinde lisans almanız gerekiyor iletişime geçin diye uyarı çıkıyor.

İletişime geçiliyor 1 kişi koymuşlar telefonada maillerede aynı kişi bakıyor , oda işleri yetiştiremiyor galiba...

Uygulama içindeki derinlik bilgisi vs içinde yüksek hacimli işlemler yapılması gerekiyor diyor 250k işlem yapılıyor o yetmiyormuş :) ama nasıl yapılıp yapılmayacağı konusunda bilgileri de yok ama aracı bir yazılımcı kullanıyorlar o kuruma biz söyleriz onlar tanımlarda tanımlar diyor ŞAKA gibi ...

Canlı veriyi biz sadece ücretsiz sunarız diyor, yahu canlı veriye parasız hiç işlem yapmadan kayıt olduğunda her yatırım kurumu zaten sunuyor, ben aktif işlem yapıp 250k ile başlamışım, uygulamalar kendilerine ait olmadığı için maalesef başka yazılımcı şirketin ağzına kalmışlar..

Burgan bank/ON => Burgan yatırım => Uygulama yazılımcılar....Z
2 hafta
Yarbay

Bir aracı kurumda onbinde 1 yardımcı oluyor tanıdığım birisi, dileyene özel mesaj atabilirim bilgileri. Önceki mesajlarımı da kontrol ederseniz reklam veya komisyon için yapmıyorum ben de sizin gibi sürekli düşük komisyonlu yerler arıyorum ve bulduklarımı paylaşıyorum aracı kurumlarda tanıdığım insanlar olduğunda da yardımcı oluyorlar komisyonlarda. Normalde çoğu aracı kurum araya birisi girmezse sıradan müşteriye yüksek komisyon öneriyor fakat bir tanıdık vs. vasıtası ile gidildiğinde yardımcı olunuyor. Ne bileyim işletim ücreti kesiliyorsa kesmiyorlar, eft ücreti alıyorlarsa almıyorlar vs. vs. Ekstra güzellikler yapıyorlar yani.

Bu bahsettiğim aracı kurum ayrıca midas gibi düşük komisyonla yurtdışı işlem yapmak için kendi uygulamasını geliştirdi hani o açıdan da değerlendirebilirsiniz.

Normalde acar menkul öneriyordum forumda onbinde 2 olarak yardımcı oluyorlar üstte gönderdiğim mesajlara bakarsanız, ama onbinde 1 tabii çok daha iyi bir teklif. Değerlendirmek isteyenlere özel mesaj gönderebilirim detaylı bilgileri. Bol kazançlar herkese yatırımlarında.


Bu mesaja 2 cevap geldi.
O
2 hafta
Yüzbaşı

Bana dm atabilirmisiniz< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Zaris
Z
2 hafta
Yarbay

Özel mesaj yolladım hocam detaylı bilgi için, iyi akşamlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 8 Temmuz 2024; 23:17:56 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @ocarman
S
5 gün
Er

rica etsem bana da dm atarmısınızS
5 gün
Er

slmlar dm den banada yazarsanız sevinirim Teşekkürler


Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @Zaris
Z
4 gün
Yarbay

Gönderdim hocam
Bu mesajda bahsedilenler: @sonatasever