Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bootcamp başladıç diski sorunun

Ç
Çağdaş ÖZGÜR Konu Sahibi
3 ay (77 mesaj)
Merhaba arkadaşlar.

MacBook Pro bilgisayarımda macOS Catatina 10.15.3 versiyonu yüklü. bazı ihtiyaçlardan dolayı BootCamp ile Windows 10 yükledim. yükleme sorunsuz gerçekleşti suanda her ikiside çalışıyor fakat Başlangıç Diski bölümünde macOS dada Windows ta da diğer diski görmüyor. yani bilgisayar ilk açılışta hangisi ile açılacağını seçemiyorum.

macOS kısmında Pragon NTFS yüklü olduğunda disk masaüstünde çıkıyor içine girebiliyorumda ama ayarların içindeki Başlangıç Diski kısmında sadece macOS diskini gösteriyor.

Konun çözümü hakkında yardımcı olabilecek varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş ÖZGÜR -- 16 Şubat 2020; 12:30:15 >


Ç
Çağdaş ÖZGÜR Konu Sahibi
3 ay (77 mesaj)
Edit : Windows kısmında bootcamp ile yüklenmiş olan Apple Software Update uygulamasını çalıştırdım ve orada BootCamp için 3 farklı update vardı bunları yükledikten sonra windows tarafındaki Bootcamp Başlangıç Diski macOS diskini gördü. ama macOS kısmında halen windows görünmüyor.

Bir diğer sorum da pc kapalı iken ilk power tuşuna basıldığında alt tuşuna basarak diskleri seçtiğimiz kısımda görünen disklerin isimlerini nasıl düzenliyebiliriz.?
İ
İnterest
2 ay (284 mesaj)
Hocam bilgisayarı açarken tuşuna basılı tutun o zaman seçenek geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


İ
İnterest
2 ay (284 mesaj)
Bende de aynı problem var en kolayı dediğim gibi option tuşuna basın bilgisayarı açarken basılı tutun geliyor ekran

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.