Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
6079
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bölüm Kuralları, # Lütfen Okuyunuz! #
Etiket : #Vurgulu

A aSSembLy Konu Sahibi
16 yıl (1793 mesaj)
Web Tasarım ve Hazır Kodlar Bölümü Kuralları


Forumdaki üyelerin uyması gereken kurallar, lütfen özen gösterelim...

1- Konu açmadan önce mümkün olduğunca forumun Arama bölümünü kullanalım ki forumda konu kirliği yapmayalım.

2- Konulara gereksiz mesajlar atmamaya özen gösterelim. Örneğin sadece smiley, +1 ve tek kelimelik cevaplar vermemeye özen gösterelim.

3- Açacağımız konuların başlıklarını anlaşılır ve konu ile ilgili olmasına özen gösterelim. Örneğin sadece "Yardım" şeklinde konu açmayalım. Aksi taktirde uyarı yapılmaksızın açmış oldugunuz konular silinebilir.

4- Forumun genel kurallarında olduğu gibi kişi veya kurumlara hakaret, rencide edici, aşağılayıcı, küfür içeren mesajlar atmak kesinlikle yasaktır.

5- Bölümde lisanslı,illegal olan her türlü içerik, kaynak dağıtımı veya konu açarak,pm yoluyla dağıtımı ve istenilmesi yasaktır.
Bunlar her türlü template, script, yazılım vs.

6- Hosting bölümünde her türlü reklam yapmak yasaktır Reklam yapan firmaların siteleri uyarı yapılmaksızın sansürlenecek ve ilgili uye forumdan uzaklaştırılacaktır. Ayrıca firmalar hakkında eleştiri boyutunu aşan hakaret veya rencide edici mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. (imzalarınızda abartıya kaçmamak şartı ile firma sitelerinizi yazabilirsiniz Reklam amaçlı olmamak kaydı ile yani sadece site adresinizi yazabilirsiniz övücü sözler, firma tanıtımı yada fiyatlandırma yasaktır )

7- Her türlü hazır portal yada forum tanıtımı yapmak veya site reklamı yapmak bu bölümde yasaktır. Site tanıtımı için Site Tanıtımları bölümünü kullanmanız gerekmektedir.
Bunun dışında kendi yapmış olduğunuz sitenin tasarımının yorumu için konu açabilirsiniz.

8- Kurallara uymayan konular veya rahatsız edici konular gördüğünüzde, bu konunun veya mesajın üzerinde bulunan < Resime gitmek için tıklayın > simgesine tıklayarak konuyu veya mesajı yönetime bildirebilirsiniz. Bu sayede forum daha düzenli olacaktır.

9- Mevcut tüm kurallara uyulmaması durumunda üyeler süreli yada süresiz olarak uzaklaştırılacaklardır.

10- Cezalı olan üyelerin başka bir nickle forumda bulunması durumunda cezası aldığı her nickte 1 hafta daha artacaktır.

Ayrıca Lütfen imza kurallarına uyalım, imza kuralları için tıklayın.

Forumla ilgili önerileriniz, eleştrileriniz, şikayetleriniz için tıklayınız.


Kurallara gerekli özeni göstereceğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.