Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bit yükseltince performans düştü

M margelon Konu Sahibi
2 ay (9 mesaj)
Merhaba, benim eskiden 32 bit sistemim vardı oyunlarda vs orta ayarlarda min. 60-70 fps alıyordum daha sonra bir nedenden bilgisayarım format yedi ve 64 bit sistem kurmaya karar verdik. Tüm driverları da 64 bit kurduk. Bilgisayarın kaldıramadığından mıdır bilinmez artık oyunlarda 25-30 fps almaya başladım. Size sorum 64 bit sisteme 32 bit ekran kartı kurarsam sorun düzelir mi ya da performans artar mı? Çünkü ortada bariz bir sorun var. Eskiden orta ayarlarda bu fpsi alıyordum. Şimdi ayarları lowa çektim ona rağmen düşük performans alıyorum. Kötü bir pc ama idare ediyordu. Performansı bu değişiklikten sonra daha da düştü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem özellikleri;

Windows 7 Professional 64 bit
AMD Readon HD 6670
İntel Core TM2 DUO
3 gb ram
U ugurcansayan
2 ay (980 mesaj)
32 bit sistemin 64 bit yazılım çalıştırması ya mümkün olmaz veya verimsiz olur. Bilgisayarınızın işlemcisini belirtmelisiniz, İntel Core 2 Duo ailesinde hem 32 bit işlemciler hem de 64 bit işlemciler var.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.