Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
1
Cevap
837
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bir türlü güncellenmeyen Windows update ve windows store uygulamaları problemi
U
3 yıl
Yarbay
Konu Sahibi

Ablama yeni laptop aldık windows store'dan netflix indirecektik ama bir türlü beceremedik.Sürekli olarak verdiği hata şu "cihazınız için önemli güvenlik ve kalite düzeltmeleri eksik." internette yazan bir çok şeyi denedim,temiz kurulumda yaptım ama olmadı.Windows store uygulamalarını kullanabileceğimiz bir yol var mı? Bu arada ne zaman administör üstünden bir karar alsam önüme sürekli "erişim engelledi" çıkıyor. hata içinde hatayla karşılaşıyorum yani.

İnternette windows updateleri toplu şekilde indirme ile ilgili birşey duydum bunu yapsam düzelme olur mu? 1903 sürümü yüklü şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 2 Nisan 2020; 13:41:43 >

V
3 yıl
Yüzbaşı

Bu durum 2-3 gün içinde kendi kendine düzeliyor, güncelleme bölümüne gelip güncellemeyi hergün denetle deyin, ayrıca başlat bölümünden çark veya pc ismine tıklayın açılan sayfada pc adı/resmi aşagıda hesabı bağlayın falan yazar oradan oturum oluşturun pc yeniden başlar, dediklerimin tıpa tıp aynısı olmayabilir, mobilden aklıma gelenleri yazıyorum

Alttaki linkteki adımları ümit kalmayınca yapmanızı öneriyorum.

https://answers.microsoft.com/tr-tr/windows/forum/all/ma%C4%9Faza-uygulamas%C4%B1-silindi/6de0cb74-374b-43e5-9aaf-8a6838ff9714

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkan1x -- 2 Nisan 2020; 6:8:20 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.