Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
42
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Bios sorununu nasıl çözerim?
C
2 hafta
Er
Konu Sahibi

Bu videoyu yaptiktan sonra PC bir daha acilmadi.https://www.youtube.com/watch?v=gYV-9TJfg_4&feature=youtu.be

Boot Manager'i secmesem beyaz yazilar geliyor ekrana. Secsem American Megatrends'de kalıyor. Kablolarda sıkıntı yok hep merakimdan oldu. Çözümü bilen varsa yazabilir mi? Ayarlarım böyle; < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

C
geçen hafta
Er
Konu Sahibi

Bilen yok mu???< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

G
geçen hafta
Teğmen

Harddisk önyükleme sistemini MBR'den GPT'ye geçirince sistemin doğruca UEFI'ye geçmesi gibi bir durumla daha önce karşılaşmadım, bilgim kısıtlı.

Yükleme biçimini UEFI'den tekrar Legacy/BIOS'a alırsanız sistemin yüklenmesi gerekiyor. Yine de yüklenmiyorsa Windows Önyükleme dosyalarında bir sorun olduğu anlamına gelmekte.

Legacy/BIOS ile açtıktan sonra Windows Başlangıç Onarma ile bu sorunu çözmeyi deneyebilirsiniz. SFC(System File Checker) ile dosyaları onarmayı deneyebilirsiniz.


Bu mesaja 1 cevap geldi.
C
geçen hafta
Er
Konu Sahibi

Geri nasıl legacy e alabilirim windows hiçbir şekilde açılmıyor.< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


Bu mesajda bahsedilenler: @GunoX7
G
geçen hafta
Teğmen

Legacy moda almanız için Windows'u açmanıza gerek yok.

Paylaşmış olduğun görsellerde UEFI Boot: Enabled seçeneğini disabled yapmanız yeterliDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.