Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
84
Tıklama
0
Öne Çıkarma
bilgisayar gibi saat toplamak veya saati yeniden programlamak

A alican456 Konu Sahibi
5 yıl (253 mesaj)
arkadaşlar selam,

uzun süredir merak ettiğim bir konu var, belki yardımcı olabilecek birileri çıkar umuduyla yazıyorum.

istediğim şey geri sayımlı saat, fakat sadece geri sayım bittiğinde çalanlardan değil.
geri sayım sırasında her dakika başında çalacak, son dakika her 10 saniyede bir çalacak ve son 10 saniye boyunca her saniye çalacak. süre bitince de tek bir uzun dıt sesi çıkartacak.

türkiye'de isteklerime uygun dijital saat yapmam/yaptırmam mümkün mü? istediğim boyutta ekranı olan, istediğim gibi programlanacak, alarm sesi yüksek çıkan bir saat yaptırmak istersem bunu nasıl ve nerede yaptırabilirim?

yaptırmak mümkün değilse, var olan bir dijital saati tekrar programlamak mümkün müdür? mesela bu mutfaklarda kullanılan dijital geri sayım sayaçları var, onları programlayabilecek birileri olsa süper olurdu

aşağıdaki linkte göreceğiniz airsoft bombasında bulunan geri sayım sayacına bakarsanız kafanızda bir şeyler canlanır diye düşünüyorum
https://youtu.be/bsJqmOVTctg?t=383

tabi istediğim şey bu şekilde hazırlanmış komplike bir düzenek değil, sadece saat üzerinde oradaki gibi bir geri sayım elde etmek istiyorum.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.