Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
212
Tıklama
0
Öne Çıkarma
BETA'dan GM'e neler degisir...

C Canzz Konu Sahibi
8 yıl (1391 mesaj)
Bu konuyu onceki versiyonlardaki durumu hatirlamadigimdan ve iOS7 final surumde control centerda 3G/LTE gormeyi umut ettigimden acmak istedim. Butonlari degistirebilmemiz gibi kisisellestirmeler de olmasini isterim ama o daha da uzun boylu duruyor.

Gorusleriniz almak istedigim konular;

1- Daha onceki surumlerde, Beta'dan Final versiyona gordugunuz en koklu degsiklik ne idi ?

2- iOS7 Final surumde 3G kisayolu veya daha fazlasinin gelecegine inanciniz varmi? Var ise neden?

3- Pek olasi olmadigini dusunsemde genis kitleye sahip bir forum oldugumuz icin soruyorum. Apple Support Forum'una veya gerekli yer neresi ise, bu istegimizi dile getirmenin herhangi bir faydasi olabilir mi? Hali hazirda bu konudaki goruslerini belirten developerlar elbet vardir, belki bizim de bir katkimiz olabilir. Ne dersiniz?


Tesekkurler
O otmotvmhndsi
8 yıl (3764 mesaj)
1-ios7 öncesinde beta sürüm kullanmadım

2-%5 ihtimal veriyorum. muhtemelen olmayacaktır. Olayı sadece 3G ile düşünmeyin, 3G + Enable LTE yada Cellular Edge + 3G şeklinde sadece 1 tuş değil 2 tuş gelmesi zorunlu, buda tasarımı bir hayli zorlayacaktır...

3-İngilizce olarak mail yağmurunu tutulabilir Apple ancak bireysel kulanıcıları her ne kadar developer da olsalar ne kadar kala aldıklarını bilmiyorum. Bellibaşlı adını sanını duyurmuş software şirketlerinin yapacağı istekler doğrultusunda bir adım atılabilir belki, onların arkasından da koşturulabilir tabi neden olmasın...
Bu mesajda bahsedilenler: @Canzz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.