Yanımda herzaman tablet pc ve cep telefonum olur bol seyehat eden biriyim 500 tl kadar bütce ayırdım kulaklığa birkac model var kafamda aciklamalariyla yaziyorum
Beats by dre solo 2...fiyatıni haketmedigini çok okudum forumda performans olarakda yeterli olmadigini soyleyen arkadaslar var (bunlar forumdan okuduklarım)
Sony xb 910 ....çok fazla şikayeti yok sadece siyah rengi yok sanırım birde fazla büyük oldugunu okumustum
Bu düzeyde bi kulaklik ariyorum kablosuz kulakliklar nasildir ses kesilirmi bozulurmu fikrim yok burda isi bilen arkadaslarimdan yardım talep ediyorum
Son olarak pek müzik ayirt etmem her tür dinlerim kisacasi verdigim parayi hakeden bir kulaklik arıyorum simdiden tesekkur ederim
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evinda -- 28 Eylül 2014; 18:14:22 >
Yanımda herzaman tablet pc ve cep telefonum olur bol seyehat eden biriyim 500 tl kadar bütce ayırdım kulaklığa birkac model var kafamda aciklamalariyla yaziyorum
Beats by dre solo 2...fiyatıni haketmedigini çok okudum forumda performans olarakda yeterli olmadigini soyleyen arkadaslar var (bunlar forumdan okuduklarım)
Sony xb 910 ....çok fazla şikayeti yok sadece siyah rengi yok sanırım birde fazla büyük oldugunu okumustum
Bu düzeyde bi kulaklik ariyorum kablosuz kulakliklar nasildir ses kesilirmi bozulurmu fikrim yok burda isi bilen arkadaslarimdan yardım talep ediyorum
Son olarak pek müzik ayirt etmem her tür dinlerim kisacasi verdigim parayi hakeden bir kulaklik arıyorum simdiden tesekkur ederim
Solo 2 sadece ilk soloya göre daha iyi bir kulaklık ve görünümü yeni studio ya benzemesinden dolayı hoş görünümlü basları fena değil öte yandan Sony de iyi kulaklık ama bana basları yetersiz be iri geliyor. Bana kalırsa seyahat kulaklığı bakıyorsanız daha pratik Şeyler tercih edin derim.
İlgilendigin icin tesekkur ederim fakat bu seviyede bir kulaklık bakıyorum tavsıyen olursa eger gözönünde bulundurabilirim .birde deneme sansım olabılırmı bu kulaklıkları teknosada sadece beats var acık olarak
Beats by dre solo 2...fiyatıni haketmedigini çok okudum forumda performans olarakda yeterli olmadigini soyleyen arkadaslar var (bunlar forumdan okuduklarım)
Sony xb 910 ....çok fazla şikayeti yok sadece siyah rengi yok sanırım birde fazla büyük oldugunu okumustum
Bu düzeyde bi kulaklik ariyorum kablosuz kulakliklar nasildir ses kesilirmi bozulurmu fikrim yok burda isi bilen arkadaslarimdan yardım talep ediyorum
Son olarak pek müzik ayirt etmem her tür dinlerim kisacasi verdigim parayi hakeden bir kulaklik arıyorum simdiden tesekkur ederim
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evinda -- 28 Eylül 2014; 18:14:22 >
< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >