Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
2
Cevap
91
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Başbakan'dan Mülteci Açıklaması

K kkratoss Konu Sahibi
3 yıl (6231 mesaj)
Başbakan Binali Yıldırım "Türkiye fedakarlık göstermeseydi Avrupa yaşanamaz hale gelirdi. AB ile göçmen konusunda bir anlaşma yaptık. Biz üzerimize düşeni yerine getirdik ama AB üzerine düşeni yapmadı. Bir kez daha hayal kırıklığına uğradık. Türkiye Avrupa'dır bunu tartışmanın hiçbir anlamı yok" dedi.


Hmm. Yani Avrupa yerine Türkiye'nin yaşanmaz yer haline geldiğini istemeden de olsa kabul etmiş oldu bu durumda. Avrupa'nın 3 kuruşluk sadakası için kendi ülkesini yalan etmek tam da size layık bir davranış biçimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Avrrupa'nın yaşanmaz hale gelmesindense ülkemizin yaşanmaz hale gelmesini yeğleyen koca yürekli düşünceli vefakar cefakar fedakar insan
Yoruma Git
Candaroğulları - 3 yıl +3

C Candaroğulları
3 yıl (123 mesaj)
Avrrupa'nın yaşanmaz hale gelmesindense ülkemizin yaşanmaz hale gelmesini yeğleyen koca yürekli düşünceli vefakar cefakar fedakar insan
R RevengeRain
3 yıl (250 mesaj)
Cumhurbaşkanlığına aday olayım beni cumhurbaşkanı yapın, ülkeye GERÇEKTEN fayda sağlayacaklar dışında tüm mültecileri ülkeden gönderip sınırlara duvar öreyim.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.