ford fieasta triptonik olabilir, az yakar, opele yanaşma , hyundaiden kaç, toyota yaris olabilir, bora dan kaç, citroen c3 tavsiye ederim, pejoyu hiç sorma, varsa polo olabilir.
Sıfır Hyundai 1.5CRDI era style öneririm.29.000 Tl civarına sunroof+8 HY+ABS vs ile alınabilir. Toyota corolla 1.4D Multimod olabilir. İkinci el otomatik viteste biraz risk biraz şans işi.0 alman daha iyi.
Biz de müneccim değiliz..
Audi A6 3,0 Quattro alabilirsin..
Nasılım sabah sabah
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pazardaki Artist -- 4 Ağustos 2009; 8:34:17 >
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle