Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
66
Cevap
0
Tıklama
88
Öne Çıkarma
Cevap: Baldurs Gate 3 Resmi Olarak TÜRKÇE!!! (4. sayfa)

B bilgennyk
2 ay (6757 mesaj)
Güzel haber Türkçe olması umarım uygun fiyata düşer< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


B Bay Virgül
2 ay (445 mesaj)
Oyunun serisine pek ilgim yok, sırf dil desteği eklendi diye orjinal alıp deneyimlicem, disco elysium oyununa anketi kazanmamıza rağmen türkçeyi eklemeyen üstüne başka diller ekleyen yapımcıları utansın !< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >


M Mrmikda
2 ay (134 mesaj)
Yahu ufacık firma insanlık dışı çeviri yükü olan oyuna, hemde belkide Türkiye de pek satamayacağı oyuna Türkçe dil desteği ekliyor, koca koca Ubisoft gibi firmalar bu oyunun çeviri yükünün 10'da 1'i kadar olacak oyunlara eklemiyor. Akıl sır erdikmek mümkün değil.

Larian Studios artık benim kardaşımdır nerde görsem övücem, hak ediyor adamlar.
M Miralay Kaplan
2 ay (426 mesaj)
Dos 1 2 yi severek oynamıştım. Erken erişimden çıkar çıkmaz buna abanırız. Çeviri gelir belki diye yıllarca beklememek harika olucak.
H HeLLgaTe
geçen ay (3961 mesaj)
Böyle bir oyun için resmi Türkçe nasıl mümkün oldu çok şaşırdım :) Satın alıp destekliyoruz
B Bay Virgül
geçen ay (445 mesaj)
Karakterimizin sesini seçiyoruz ama oyun içinde konuşmuyor, neden ??
S STENSTEN
geçen ay (362 mesaj)
Yamaya rağmen açıkçası oyunu çok sıkıcı buldum. Erken erişim olduğu için hala eksikleri olması normal fakat yine de oyun beni beklediğim kadar sarmadı açıkçası. Yeterince evreniyle ve karakterleriyle bağ kuramıyorsun. Oyun baya erken çıkmış ve daha geliştirilmesi lazım.
T TackleBarry Konu Sahibi
geçen ay (674 mesaj)
Umarım dil desteği ile birlikte satışların artışı Larian tarafından hissedilir derecede olmuştur.
T Tremere117
geçen ay (320 mesaj)
gittim 250 lira bayıldım oyuna,uzun sürede bi oyun almam herhalde,çok fazla para bayılmayı sevmem indirimleri beklerdim hep :D ama bu çapta diyalog içeren bi oyuna başka öncelikleri varken Türkçe yama getirmelerini desteklemek lazım,umarım satışlara etki eder,parasınıda hak ediyor bu arada , bize almak dışında bi seçenek bırakmadı Larian :DDH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.