Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
4
Cevap
1260
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Audioengine D1 DAC

K kuvars10 Konu Sahibi
9 yıl (912 mesaj)
Merhaba arkadaşlar ben Audioengine A5 kullanıcısıyım,amacım kaliteli müzik dinlemek.Ses kartı arayışındaydım daha sonra Daclara yöneldim. Tabiki DAC'lar konusunda fazla fikrim yok. Audioengine D1 Dac'ın ülkemize gelmesini bekledim ve nihayet geldi. Şimdi hem daclar konusunda fazla bilgim olmadığı için hemde bu ürün hakkında fazla bilgim olmadığı için karamsar kaldım. Kaliteli müzik dinlemek adına bu ürün fiyatına göre iyi midir? Yoksa Audioengine A5lere bir gömlek üstün mü gelir, daha düşük modellere mi bakmalıyım.
V vertigo_vh72
9 yıl (180 mesaj)
hocam, gördüğüm kadar bu DAC zaten giriş seviyesi bir ürün, daha ne kadar düşük modellere bakacasınız ki? Kaça veriyorlar bu cihazı?


Bu mesaja 1 cevap geldi.

K kuvars10 Konu Sahibi
9 yıl (912 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: vertigo_vh72

hocam, gördüğüm kadar bu DAC zaten giriş seviyesi bir ürün, daha ne kadar düşük modellere bakacasınız ki? Kaça veriyorlar bu cihazı?Hocam DAC konusunda bilgim olmadığı için giriş seviyesi mi, veya tam nedir bilmediğim için bu konuyu açtım. Ürünün fiyatı mavi hifide 450 TL .http://www.e-mavihifi.com/?urun-405-D-1.html

Ben bu konuyu açtıktan sonra en azından bilgim olan konulara,ses kartına yöneldim. Stereo bir ses kartı daha iyi çözüm gibi duruyor.
O Oronra
9 yıl (3697 mesaj)
D1 ABD fiyatı için fena bir dac değil okuduklarım kadarıyla ama TR fiyatı yüksek.
ABD fiyatı 169 dolar, TR fiyatı 250 dolar.

Bana kalırsa 300TL civarlarında bir fiyatı olmalıydı. Ama TR piyasasına yeni girdiği için o fiyattan satmazlar/satamazlar.
K kuvars10 Konu Sahibi
9 yıl (912 mesaj)
Bana kalırsada fiyatı yüksek şuan ve o yüzden vazgeçtim bu üründen.Belki dediğiniz gibi 300 civarlarında olsaydı alınabilir bir ürün olurdu.DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.