Arkadaşlar komşum ve benim apartmanın giriş kısmındaki paneldeki bağlantıları ters takılmış. Paneli açamıyorum. Altta ve üstte birer çentik var. Tornavida soktum, sağa sola, yukarı aşağı çevirdim olmadı. Paneli nasıl çıkartabilirim.
Merhabalar komşu ile sizin daire için ters takılmıştan kastınız nedir? Sisteminiz görüntülü sistem mi? Paneliniz dijital panel mi yoksa eski sistem mi? Dijital panellerde daire kodlamaları daire içi üniteden yapılır. Dış paneli sökmeye gerek kalmaz. İki dairenin daire numara kodlaması binary olarak yanlış yapılmıştır. Sistem çok eski sistemse o zaman panel içerisinde yanlış bağlantıdan söz edilebilir.
İlla paneli sökeceğim derseniz. Panelin altında ve üstünde bulunan plastik kapaklar yukarıya ve aşağıya doğru açılır. Kapağın alt tarafında vidalar vardır.
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmanertomac -- 24 Mayıs 2021; 16:36:57 >
https://www.elektromarketim.com/image/cache/urun-resimleri/audio/audio-004813-konsept-serisi-tek-butonlu-zil-paneli-3lu-800x800.jpg